ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ରେ ମଧ୍ୟ Delivery Boy ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଞ୍ଚାଇଲେ ଅର୍ଡର

ଡୋମିନୋଜ ଡେଲିଭରି ବୟ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମୟରେ ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇଥିବା ସଡ଼କ ରେ ପାର୍ସଲ ସହିତ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବାର ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି । ସେ ଅର୍ଡର ଦେଇଥିବା ଲୋକକୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଛି । ଆପଣଙ୍କ ଜାଣିବା ପାଇଁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ବେଙ୍ଗଲ ରେ ଗତ କିଛି ଦିନରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ହୋଇଛି । ଯେଉଁ କାରଣରୁ କୋଲକାତା ର ଗଳିକନ୍ଦି ସବୁ ମଧ୍ୟ ଜଳମଗ୍ନ ରହିଛି ।

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଦୁନିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଏପରି ଲୋକଙ୍କ ଘଟଣା ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ , ଯେଉଁଥିରୁ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ମିଳିଥାଏ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଏପରି ମୋଟୀଭେସନଲ ଷ୍ଟୋରି ଭାଇରଲ ହେଉଛି । ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝି ଯିବେ ଯେ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ସବୁଠାରୁ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଅଟେ । ଏହି ଫୋଟ ରେ ଡୋମିନୋଜ ଖରାପ ପାଗ ରେ କାମ କରିବା ପାଇଁ ଡେଲିଭରି ବୟ ର ପ୍ରଶଂସା କରି ଏକ ପୋଷ୍ଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ।

ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଫୋଟରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ ଯେ ଡୋମିନୋଜ ଡେଲିଭରି ବୟ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମୟରେ ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇଥିବା ସଡ଼କ ରେ ପାର୍ସଲ ସହିତ ଛିଡ଼ା ହେବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲେ । ସେ ଅର୍ଡର ଦେଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଆପଣଙ୍କ ଜାଣିବା ପାଇଁ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ବେଙ୍ଗଲ ରେ ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ଭାରି ବର୍ଷା ହୋଇଛି । ଯେଉଁ କାରଣରୁ କୋଲକାତା ର ଗଳିକନ୍ଦି ଜଳମଗ୍ନ ହୋଇ ଯାଇଛି ।

ଟ୍ୱିଟର ରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ରେ ଡୋମିନୋଜ ଇଣ୍ଡିଆ ଡେଲିଭରି ବୟ ଶୋବନ ଘୋଷଙ୍କର ଏକ ଫୋଟ ସେୟାର କରିଥିଲେ ଯାହାକି ମଇ ୧୨ ରେ ପଶ୍ଚିମ ବଙ୍ଗଳା ର ରାଜଧାନୀ ସଡ଼କ ରେ ପାର୍ସଲ ସହିତ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି । ଡୋମିନୋଜ ଇଣ୍ଡିଆ କହିଛି ଯେ , ” ଜଣେ ସୈନିକ କେବେବି କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇ ନଥାଏ । ଆମ ଏଠାରେ ନୀଳ ରଙ୍ଗରେ ଆସନ୍ତି ଏବଂ କୋଲକାତା ର ବର୍ଷା ରେ ଗରମ , ସତେଜ ଏବଂ ସୁରକ୍ଷିତ ଭୋଜନ ପ୍ରଦାନ କରନ୍ତି । ଆମେ ନିଜ #DominosFoodSoldier ଶ୍ରୀ ଶୋବନ ଘୋଷ ଙ୍କ ସେବାକୁ ସଲାମ କରୁଛୁ ଯିଏକି ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଫସି ଯାଇଥିବା ଗ୍ରାହକ ଙ୍କୁ ଏପରି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଭୋଜନ ମିଳୁ ବୋଲି । ”

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଅନେକ ରିଟ୍ୱିଟ ସହିତ ଭାଇରଲ ହୋଇ ଯାଇଛି । କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନ ରେ କିଛି ୟୁଜର କାମ ପ୍ରତି ସମର୍ପଣ ପାଇଁ ଡେଲିଭରି ବୟର ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଯେଉଁଠି ଅନ୍ୟ ଲୋକ ଏହି ପ୍ରକାରର ପାଗ ର ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟରେ ମଣିଷ କୁ କାମ କରିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଆଲୋଚନା କରିଛି । ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ’ ଏହା ଅମାନବୀୟ ବ୍ୟବହାର ଅଟେ । ଗର୍ବ କରିବାର କୌଣସି କଥା ନାହିଁ । ଅନ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ , ‘ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରୁଛନ୍ତି । ‘

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *