Blood Report ଆସିଲା ନର୍ମାଲ, ତ ଜେଜେମା ହୋଇଗଲେ ନିରାଶ, କହିଲେ – ‘ଦେଢଶହ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ…’ – ଦେଖନ୍ତୁ Funny Video

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ବ୍ଲଡ଼ ରିପୋର୍ଟ ନର୍ମାଲ ଆସିବା ପରେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ କେହି ମଧ୍ୟ ନିଜ ହସକୁ ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଗୋଟିଏ ବଢି ଗୋଟିଏ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ହସ ଅଟକେ ନାହିଁ।ତ ସେଠାରେ, କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥାଉ। ଏମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଏବଂ ଏହାସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ହସ ମଧ୍ୟ ଲାଗିବ। କାରଣ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଯେଉଁ ପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି, ଏହାକୁ ଦେଖି କେହି ମଧ୍ୟ ନିଜ ହସକୁ ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ବ୍ଲଡ଼ ରିପୋର୍ଟ ନର୍ମାଲ ଆସିବା ପରେ ବୃଦ୍ଧ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ କେହି ମଧ୍ୟ ନିଜ ହସକୁ ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଭିଡ଼ିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଚଉକି ଉପରେ ବସିଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟରେ ଜଣେ ପୁଅ ବ୍ଲଡ଼ ରିପୋର୍ଟ ନେଇ ଆସିଥାନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପଚାରିଥାନ୍ତି କି କଣ ହୋଇଛି ରିପୋର୍ଟ, ଯାହା ପରେ ପୁଅ ଜଣଙ୍କ କହିଥାନ୍ତି ସବୁ ନର୍ମାଲ ଅଟେ। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ନିରାଶ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ କହିଛନ୍ତି ଦେଢ଼ ଶହ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ନେଇ ଯାଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଆସିଲା ମଧ୍ୟ କିଛି ନାହିଁ। ମହିଳା ଜଣଙ୍କ କଥାକୁ ଶୁଣି ପୁଅ ଜଣଙ୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇପୀଏସ ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ ମଜାଦାର କ୍ୟାପଶନ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବ୍ଲଡ ରିପୋର୍ଟ ନେଗେଟିଭ ଆସିବାର ନିରାଶ।’ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *