ଶୁଣ୍ଢରେ ପାଣି ଭରି ଓଟକୁ ସ୍ନାନ କରାଇଲା ହାତୀ, ତା’ପରେ ଏହିପରି କିଛି ଘଟିଗଲା, ଲୋକମାନେ କହିଥିଲେ -ଦୁଷ୍ଟ ହେଉଛି- ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ବୁଝିପାରିବେ ଯେ ପଶୁମାନେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରର ଭଲ ବନ୍ଧୁ । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏକ ହାତୀର, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ଶୁଣ୍ଢରେ ପାଣି ଭରି ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଓଟକୁ ସ୍ନାନ କରାଉଛି ।

ପଶୁମାନଙ୍କର ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଭାଇ-ରାଲ ହୁଏ । ଯାହା ଦେଖି ଆମେ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିଥାଏ । ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆମେ ନିଜ ଆଖିରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରେ ନାହିଁ, ତେବେ ଏପରି କିଛି ଭିଡିଓ ଅଛି ଯାହା ଆମ ହୃଦୟକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝିଯିବେ ଯେ ପଶୁମାନେ ମଧ୍ୟ ପରସ୍ପରର ଭଲ ବନ୍ଧୁ ଅଟନ୍ତି । ଏହି ଭିଡିଓଟି ଏକ ହାତୀର ଭାଇ-ରାଲ୍ ଭିଡିଓ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ଶୁଣ୍ଢରେ ପାଣି ଭରି ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଓଟକୁ ସ୍ନାନ କରାଉଛି ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାରତୀୟ ବନ ସେବା ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଦୋସ୍ତ୍ କୋ ମୁଫ୍ତ ମେ ମିଲ୍ ରହୀ ହେ ଥେରାପି’ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ କିପରି ଏକ ହାତୀ ପ୍ରଥମେ ତା’ର ଶୁଣ୍ଢରେ ପାଣି ଭରିଦିଏ, ତା’ପରେ ଏହା କିଛି ଦୂର ଚାଲିଯାଇ ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଓଟକୁ ତା’ର ଶୁଣ୍ଢରେ ଭର୍ତ୍ତି ପାଣିରେ ଗାଧୋଇଦେବା ଆରମ୍ଭ କରେ । ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ମଜାଦାର ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା 12 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି । ଲୋକମାନେ ଭିଡିଓ ଉପରେ ଅନେକ କମେଣ୍ଟ୍ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ହାତୀ ଓ ଓଟର ବନ୍ଧୁତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଲାଇଭ୍ ଶାୱାର୍ ବାଥ୍ ମେସିନ୍’, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ହୋଲି ଅଗଲେ ମହିନେ ହେ ଔର ହାତୀ ଅଭି ସେ ।’

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *