ଛୁଆ ପାଇଁ କିଣିଲେ ଖେଳନା, ତା ଭିତରୁ ଅଭିଭାବକଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଏପରି ଜିନିଷ ଦେଖିକି ବାପା ମାଙ୍କ ଉଡ଼ିଗଲା ହୋସ

ଅନେକ ଥର ଏମିତି ହୋଇଥାଏ କି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ ତାଠାରୁ ଅଧିକ ମିଳି ଯାଇଥାଏ। ଏହା ଅଧିକ ଭଲ କିମ୍ବା ଖରାପ ଏହାତ ପରେ ହିଁ ଜଣା ପଡିଥାଏ। ଆମେରିକା ଏରିଜୋନାର ଘଟଣା ଅଟେ।ସେଠାର ଏକ କପଲ ସେହି ସମୟରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଦେଖିଲେ କି ତାଙ୍କ ଛୁଆର ଖେଳନା ଭିତରେ ଡ୍ରଗସ ଅଛି।

ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟୋରରୁ କିଣିଥିଲେ

ଇଣ୍ଡିଆ ଟାଇମ୍ସ ମୁତାବକ, ସେମାନେ ଏହି Glo Worm ଖେଳନା EI Mirageରେ ମହଜୁଦ ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟୋରରୁ କିଣିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ଧୋଇଥିଲେ ତ ସେମାନଙ୍କୁ ଜଣା ପଡିଥିଲା କି ଏହା ଭିତରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ fentanylର ବଟିକା ଅଛି।

୫୦୦୦ ବଟିକା ଥିଲା ଏହା ଭିତରେ

ଯେତେବେଳେ ଛୁଆଙ୍କ ବାପାମାଆ ଏହି ଖେଳନାକୁ ସଫା କରୁଥିଲେ ତ ସେମାନେ ଦେଖିଥିଲେ କି ଏଥିରେ କିଛି ଅଜବ ରହିଛି। ପଛରୁ ଗୋଟିଏ ସ୍ୟାଣ୍ଡବିଚ ବ୍ୟାଗ ବାହାରିଥିଲା। ଏହା ଭିତରୁ fentanylର ୫୦୦୦ ବଟିକା ବାହାରିଥିଲା। ଏହାପରେ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ସେମାନେ ପୋ-ଲିସ ସହିତ ସଂପର୍କ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଏହାର ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ପରିଶେଷରେ ଏହି କଥାର ତ-ଦନ୍ତ ଜାରି ରହିଛି କି ବାସ୍ତବରେ ଏତେ ଅଧିକ ବଟିକା ଆସିଲା କେଉଁଠାରୁ। ଗୋଟିଏ ଚିତ୍ରରୁ ଜଣା ଯାଉଛି କି ବର୍ଷ ୨୦୧୮-୧୯ରେ ଏହି ଔଷଧର ଓଭରଡୋଜ କାରଣରୁ ମୃ-ତ ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରୁ ୧୬ ପ୍ରତିଶତ ମୁକ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *