ଦୁଇ ଭ-ୟଙ୍କର ସାପଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ଜବରଦସ୍ତ Fight, ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼ି ଏମିତି କଲେ Attack- ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଦୁଇ ବିଷଧର ସାପ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଜବରଦସ୍ତ ଲଢେଇ(Snake Fight Video)ର ଅଟେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବୋଧହୁଏ ଜୀବଜନ୍ତୁଙ୍କର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଅନେକଥର ଆମେସବୁ ଦାନ୍ତରେ ଆଙ୍ଗୁଠି କାମୁଡି ଦେଇଥାଉ। ଏଥର ସାପଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଭୟାନକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆମ ମାନଙ୍କର ଲୋମ ଠିଆ ହୋଇଯାଉଛି। ଏମିତି ହିଁ ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦୁଇ ବିଷଧର ସାପଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଜବରଦସ୍ତ ଲଢେଇ (Snake Fight Video)ର ଅଟେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହା ବହୁତ ଜୋରରେ ଭାଇ-ରଲ ହେଉଛି।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର Snakes_of_india ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଶେୟାର କରାଯାଇଛି। ଭିଡିଓ ସହିତ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖା ହୋଇଛି, ଦୁଇ ସାପଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୁକାବିଲା ନିଜ ବଗିଚାରେ ଦେଖିଥିବା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ଅନୁଭବ ଅଟେ। ଖୁସି ଲାଗୁଛି କି ମୋ ପରିବାରରେ ଏହାକୁ ଦେଖିବାର ଆନନ୍ଦ ନେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓଟି ଯେମିତି ହିଁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ସେମିତି ହିଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୦ ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇସାରିଛି।

ଦୁଇ ସାପଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଏହି ଭୟାନକ ଲଢେଇ ଦେଖି ଯେ କେହିବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଅଟନ୍ତି। କାରଣ ଏପରି ବହୁତ କମ ହୋଇଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଏମିତି ବିଷଧର ସାପଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଲଢେ଼ଇ ଦେଖିବାର କାହାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିଥାଏ। ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ, କେମିତି ଦୁଇଟି ସାପ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଛନ୍ତି ଏବଂ ଫଣା ଉଠେଇ ପରସ୍ପରକୁ ଘେରୁଛନ୍ତି। ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ପଡିରହି ଆକ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏପରି ଭାବରେ ଦେଖି ତ କେହିବି ଡରିଯିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *