ଜାଣନ୍ତୁ ବରୁଣ ଧୱନ୍ କେତେ ଧନୀ, ମୁମ୍ବାଇରେ ୨୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ଘର ଓ ଦାମି ଗାଡ଼ି

ବଲିଉଡ଼ର ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧୱନ୍ ଜାନୁୟାରୀ ୨୪ରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଆଲିବାଗ୍ ସ୍ଥିତ ଦି ମେନସନ୍ ହାଉସ୍ ରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବରୁଣ ଧୱନ୍ ଓ ନତାଶା ଦଲାଲ୍ ଙ୍କ ବିବାହର ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ହିନ୍ଦୀ ସିନେମାର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ନିର୍ଦେଶକ ଡେଭିଡ୍ ଧୱନଙ୍କ ପୁଅ।

ବରୁଣ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଜଣାଶୁଣା। ତାଙ୍କ ପିତା ଏବଂ ମାମୁଁ ଫିଲ୍ମ ପୃଷ୍ଠଭୂମି ସହିତ ସଂଯୋଗ ହେତୁ ବରୁଣ ସବୁବେଳେ ଫିଲ୍ମ ପରିବେଶରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ସେ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ଯାଇ ଚଳଚିତ୍ର ଜଗତରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ନଷ୍ପତି ନେଇଛନ୍ତି। ବରୁଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ଅନେକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି।

ଆସନ୍ତୁ ଆଜି ଜାଣିବା ପାଞ୍ଚଟି ମହଙ୍ଗା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ। ଏଥି ମଧ୍ୟରେ ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁରେ ଥିବା ତାଙ୍କର ମହଙ୍ଗା ଘର ଏବଂ ସେଠାରେ ଅନେକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣରେ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ତେବେ ଆରମ୍ଭ କରିବା..

ମୁମ୍ବାଇରେ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର..

ବରୁଣ ଧୱନଙ୍କ ମହଙ୍ଗା ସମ୍ପତ୍ତି ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁ ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଉପଲବ୍ଧ ନୁହେଁ, ଯଦିଓ କୁହାଯାଏ ଯେ ବରୁଣଙ୍କ ଏହି ଘରର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୨୦ କୋଟି। ବିସ୍ତୃତ ବାସଗୃହ ବ୍ୟତୀତ କାଠ କାମ ବ୍ୟତୀତ ଜିମ୍ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ବରୁଣ 2017ରେ ଏହି ଘର କିଣିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଘର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଏ।

କ୍ୱଡ୍ ବାଇକ୍ ଓ ପୋଲାରିସ୍ ସ୍ପୋର୍ଟସମ୍ୟାନ୍ 540ର ମାଲିକ:

ବରୁଣ ଧୱନ କ୍ୱଡ୍ ବାଇକ୍ ଓ ପୋଲାରିସ୍ ସ୍ପୋର୍ଟସମ୍ୟାନ୍ 540ର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଉପଲବ୍ଧ ନୁହେଁ। ଯଦିଓ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଏହିପରି ଗାଡିର ମୂଲ୍ୟ 3 ରୁ 30ଲକ୍ଷ ମଧ୍ୟରେ। ଏହି ବାଇକ୍ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ 850ସିସି ଟୁଇନ୍ ସିଲିଣ୍ଡର EFI ଇଞ୍ଜିନ୍ ବଦଳା ଯାଇଛି ଏବଂ ଏହା 78ph ଶକ୍ତି ଉତ୍ପାଦନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ। 6ଟି ଏକ୍ସଟେନଣ୍ଡର୍ ,ଡିସି ଆଉଟଲେଟ୍, ଟାକୋମିଟର, ଟ୍ରିୟୁଟ୍ର ମିଟର, AWD ସୂଚକ, ଭୋଲ୍ଟ ମିଟର ପରି ବ୍ୟୈଶିଷ୍ଟ ସହିତ ଏହି ଯାନଟି ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହୋଇଥାଏ।

ମର୍ସିଡିଜ ବେଞର ଲ୍ୟ 88 ଲକ୍ଷ

ବରୁଣ ଧୱନଙ୍ ଏକ କାର୍ ସଂଗ୍ରାହଳୟ ମଧ୍ୟ ଅଛି। ସେ 88ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ମୂଲ୍ୟର ଫ୍ଲାଗସିପ୍ ଏସୟୁଭିରେ 350 ମର୍ସିଡିଜ୍-ବେଞର 350ଟି ମଡେ଼ଲର ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି। ବରୁଣର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ମର୍ସିଡିଜ୍ 3.6ଲିଟର v6 ଇଞ୍ଜିନ୍ ଦ୍ଵାରା ଚାଳିତ ଏହି କାର ସର୍ବାଧିକ 255 Vph ଏବଂ ଶିଖର ଟର୍କ 620 Nm ଉତ୍ପାଦନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ।

85 ଲକ୍ଷର ଅଡ଼ି

ବରୁଣ ଧୱନଙ୍ କାର୍ ସଂଗ୍ରହରେ ଅଡି କାର୍ ମଧ୍ୟ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ତାଙ୍କର ଏହି ଅଡ଼ି Q7 ଅଛି। ଏହାର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ 85ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। କାର୍ ଟି 3.0 ଲିଟର V6 ଟର୍ବୋ-ଡିଜେଲ୍ ଇଞ୍ଜିନ୍ ସହିତ ସକ୍ଷମ । ଯାହାକି 240bph ଶକ୍ତି ଏବଂ550Nm ଶକ୍ତି ଉତ୍ପାଦନ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ। ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ଏହି ତାରକା ମାନେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଟ୍ରିନା କ୍ୟାଫ୍ ,ସୋନୁ ସୁଦ୍, କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅଭିନେତା ଅଜୟ ଦେବଗନ୍ ଏବଂ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟିକ ଏମ୍ ଏସ୍ ଧୋନିଙ୍କ ମାଲିକ ଅଟନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *