ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଜନ୍ମ ହେତୁ ନିଜ ମା’ କଲା ନବଜାତ ଶିଶୁର ହତ୍ୟା

ପ୍ରତ୍ୟେକ ମା ନିଜ ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି। ସେହି ଶିଶୁଟି ପୁଅ ହେଉ କି ଝିଅ, ନବଜାତ ଶିଶୁକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ମା ସର୍ବଦା ପ୍ରେମ ସହିତ ଭଲପାଏ, କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ ଯଦି ମା ସେହି ଶିଶୁର ଜୀବନ ନିଏ ତେବେ ୟା ଠାରୁ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା କ’ଣ ହେବ! ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ବାରମତୀରୁ ଏଭଳି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ମା ନିଜ ଶିଶୁ କନ୍ୟାକୁ ପାଣିରେ ବୁଡ଼ାଇ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ପୁରା ମାମଲା ସମଗ୍ର ବାରମତୀ ଟାଉନର, ଏଠାରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆରୋପ ଆସିଛି ଯେ ସେ ଏକ ଦେଢ଼ ମାସର ଝିଅକୁ ପାଣିରେ ବୁଡ଼ାଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ କାରଣ ସେ ଏକ ଶିଶୁକନ୍ୟା ଚାହୁଁ ନଥିଲେ ବରଂ ଏକ ଶିଶୁପୁତ୍ରର ଆଶା କରୁଥିଲେ।

ବାରମତୀ ପୋଲିସ ପାଖରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କର ତୃତୀୟ ଶିଶୁକନ୍ୟା। ସେ ଆଶା କରୁଥିଲେ ଯେ ଏଥର ତାଙ୍କର ଏକ ପୁତ୍ର ସନ୍ତାନ ଜାତ ହେବ। ପୂର୍ବଭଳି ତୃତୀୟ ଥର ଶିଶୁକନ୍ୟାଟି ପୁନର୍ବାର ଜନ୍ମ ହେଲା ଏବଂ ସେ ରାଗିଯାଇ ତାକୁ ହତ୍ୟା କଲା।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଗତ ୨ମାସ ଧରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହିଳା ତାଙ୍କ ମାତୃ ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ପତ୍ନୀ କରିଥିବା ଏହି ଅପରାଧ ଶୁଣି ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୋଲିସକୁ ଦେଇଥିବା ବିବୃତ୍ତିରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଶିଶୁ କନ୍ୟା ଜନ୍ମ ହେଲା ସେତେବେଳେ ସେ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଥିଲେ।

ବାରମତୀ ଟାଉନର ଗ୍ରାମୀଣ ପୋଲିସ ଏକ ଅପରାଧିକ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ସୋମବାର ଅପରାହ୍ନରେ ମହିଳାଙ୍କୁ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯିବ।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *