ଯେତେବେଳେ ଟିନା ମୁନିମଙ୍କ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଋଷି କପୁରଙ୍କୁ ମାରିବାକୁ ଯାଇଥିଲେ, ସେତେବେଳେ କ’ଣ ଘଟିଲା? ଜାଣନ୍ତୁ ସେ ସଂପର୍କରେ

ଅତୀତ ଜମାନାର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଟିନା ମୁନିମ, ଯିଏ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ, ସେ ତାଙ୍କ ସମୟର ଅନ୍ୟତମ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ଅନେକ ଦିୱାନା ଥିଲେ।

ଟିନା ତାଙ୍କ ବୃତ୍ତିଗତ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଆର୍ଟିକିଲରେ ଜଡିତ ଏକ ବିଶେଷ କଥା କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ ଥିଲା

ଯେତେବେଳେ ଟିନା ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଟିନା ପାଇଁ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ପ୍ରତି ଶତ୍ରୁତା ନେଇଥିଲେ:

ବାସ୍ତବରେ ଏକ ସମୟ ଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଟିନା ମୁନିମଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଗଳ ଥିଲେ। ଏପରିକି ସେ ଟିନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ଏପରି କିଛି ହେଲା, ଯାହା ଫଳରେ କି ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ଭାଙ୍ଗି ରୁଜି ଚୂର୍ ମାର୍ ହେଇଗଲା।

୧୯୮୧ ମସିହାରେ ଟିନା ମୁନିମ ରକି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଏବଂ ଟିନାଙ୍କର ଏକ ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ସଂପର୍କରେ ଟିନାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଥିଲେ ।ଏହି ସମୟରେ ଟିନା ଋଷି କପୁରଙ୍କ ସହ କର୍ଜ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଥିଲେ। ସେବେଠାରୁ ଋଷି ଏବଂ ଟିନାଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଥିବା ସନ୍ଦେହ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ସଞ୍ଜୟ।

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏହି ଖବର ଶୁଣିବା ପରେ ତିଲମିଲା ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଋଷି କପୁରଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହୃଦୟରେ କ୍ରୋଧ ସୃଷ୍ଟିହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ମଦ୍ୟପ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଅଭିନେତା ଗୁଲଶନ ଗ୍ରୋଭରଙ୍କ ସହ ଋଷି କପୁରଙ୍କୁ ପିଟିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ତାଙ୍କୁ ପିଟିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।

କୁହାଯାଉଛି କି ସେଦିନ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତ ଏବଂ ଗୁଲଶାନ ଗ୍ରୋଭର ବାଟରେ ନୀତୁ କପୁର ମିଳିଗଲେ। ଏହା ପରେ ନୀତୁ କପୁର ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଠାରୁ ପୁରା କଥା ଶୁଣିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ଟିନା ଏବଂ ଋଷିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏପରି କିଛି ନାହିଁ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ନୀତୁଙ୍କ କଥା ମାନି ସଞ୍ଜୟ ଋଷିଙ୍କୁ ପିଟିବାର ଜିଦ୍ ଛାଡି ନିଜ ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ।

ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଅଧିକ ମଦ୍ୟପାନ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ଠାରୁ ଅଧିକ ପୋଜେଶିଭ ହେବାରୁ ଟିନା ମୁନିମ ସଞ୍ଜୟଙ୍କ ସହିତ ଥିବା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ବ୍ରେକ୍ ଅପ୍ କରାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ରାଜେଶ ଖାନ୍ନା ଟିନାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିଥିଲେ। ରାଜେଶ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ଟିନା ମୁନିମ ୧୦ରୁ ଅଧିକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିଟ୍ ହୋଇଥିଲା।

ରାଜେଶ ଏବଂ ଟିନାଙ୍କର ୧୫ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ବର୍ଷ ଧରି ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା। ଉଭୟ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ପରସ୍ପର ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିଲେ। କୁହାଯାଏ ଯେ ଟିନା ରାଜେଶଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ କିନ୍ତୁ ରାଜେଶ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନଥିଲେ। ୧୯୮୮ରେ, ରାଜେଶ ଖାନ୍ନା ଏବଂ ଟିନା ମୁନିମ ଅଲଗା ହୋଇଥିଲେ।

ରାଜେଶଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବା ପରେ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀ ଟିନାଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ଏପରି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା ଯେ ଏହା କେବେ ଶେଷ ହେବାର ନା ଧରିନଥିଲା। ଉଭୟେ କିଛି ବର୍ଷ ପାଇଁ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପରେ ୧୯୯୧ରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ।

ତେବେ ଟିନା ଏବଂ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହରେ ପରିବାରରେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିଲା। ଟିନା ଏବଂ ଅନିଲଙ୍କ ଯୋଡି ଅମ୍ବାନୀ ପରିବାର ଆଦୌ ପସନ୍ଦ କରୁନଥିଲେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିଲେ ଯେ ଫିଲ୍ମ ପୃଷ୍ଠଭୂମିରୁ ଆସୁଥିବା ଝିଅଟି ତାଙ୍କ ଘରେ ଆଡଜଷ୍ଟ କରିପାରିବ ନାହିଁ।

ଅନିଲ ଟିନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ଅନେକ ଝିଅ ଅନିଲ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆସିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ କରିଥିଲେ। ତା’ପରେ ପରିବାରଲୋକେ ବୁଝିପାରିଲେ ଯେ ଅନିଲ କେବଳ ଟିନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବେ। ଏହା ପରେ ୧୯୯୧ରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ବିବାହ କରାଯାଇଥିଲା।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *