’52 ଗଜ କା ଦାମନ’ ଗୀତରେ ଝିଅ ଜଣଙ୍କ କରିଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ୟାନ୍ସ,ଦେଖନ୍ତୁ Video

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ କୈାଣସି ନା କୈାଣସି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ।ଏହା ଦୁନିଆ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ଦେଖେଇବାର ବହୁତ ଭଲ ମାଧ୍ୟମ ଅଟେ। ଏହାଛଡା ଏଠାରେ ଯେ କେହିବି ନିଜ ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ହିଁ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିନଥାଏ, ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଏବଂ ମସ୍ତି ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନାଚିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଗାଇଥାନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ କେହି ହୃଦୟକୁ ଖୋଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଥାଏ ତ ସେ ଅଲଗା ହିଁ ଦେଖାଯାଇଥାଏ। ବର୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ହିଁ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ।

ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଝିଅ ’52 ଗଜ କା ଦାମନ(52 Gaj Ka Daman) ଗୀତରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛନ୍ତି।ଗୌରବର କଥା ହେଉଛି କି ଏହି ଗୀତ ହରିୟାଣବୀ ସିଙ୍ଗର ରେଣୁକା ପାମ୍ବର(Renuka Panwar)ଙ୍କର ଅଟେ। ଏହି ଗୀତ ଯେବେଠାରୁ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହୋଇଛି ସେବେଠାରୁ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଛାଇ ହୋଇ ରହିଛି। ୟୁଟ୍ୟୁବରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୮୭କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି। ଏହି ଗୀତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏତେ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି କି ସେ ଏହା ଉପରେ ନିଜେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରି ନିଜ ଭିଡିଓ କରିବାକୁ ଲାଗିଛନ୍ତି।

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ଝିଅଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଏହି ଅବସ୍ଥା ଅଟେ। ସେ ’52 ଗଜ କା ଦାମନ’ ଗୀତରେ ଏତେ ସୁନ୍ଦର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି କି ସମସ୍ତେ ଦେଖି ହିଁ ରହି ଯାଇଛନ୍ତି। ଝିଅ ଜଣଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଝିଅ ଜଣଙ୍କ ନାମ ସଙ୍ଗୀତା ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧କୋଟି ୩୨ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ଏହାକୁ ସାତଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି।ତ ଚାଲନ୍ତୁ ବିନା କୌଣସି ବିଳମ୍ବରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ଉପରେ ଅନେକ ଅଲଗା-ଅଲଗା ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି।ମସଲନ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି କି ‘ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ଦେଖି ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗିଛି।’ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ‘ମୁଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୦୦ଥର ଦେଖି ସାରିଲିଣି।ସତରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଡ୍ୟାନ୍ସ ଅଟେ।’ପୁଣି ଗୋଟିଏ କମେଣ୍ଟ ଆସିଛି ‘ଆରେ ବାଃ! ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ତ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ କରି ଦେଇଛି।’

ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚନା ପାଇଁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ରେଣୁକା ପାମ୍ବର(Renuka Panwar)ଙ୍କର ’52 ଗଜ କା ଦାମନ(52 Gaj Ka Daman)’ ବ୍ୟତୀତ ଦୁଇଟି ଅନ୍ୟ ହରିୟାଣବୀ ଗୀତ ମୁକ୍ତିଲାଭ ହୋଇ ସାରିଛି। ଏଥିରୁ ଗୋଟିଏ ଗୀତ ‘ଚଟକ ମଟକ’ ଯେଉଁଥିରେ ସପନା ଚୌଧୁରୀ(Sapna Choudhary) ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି। ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଗୀତ ‘ହରିୟାଣବୀ ବୀଟ’ ଅଟେ। ଏଥିପାଇଁ ଆମେ କହି ପାରିବା କି ରେଣୁକା ପାମ୍ବର ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକ ସୁପରହିଟ ଗୀତ ଆଣୁଛନ୍ତି।ତାଙ୍କର ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ ଅଧିକ ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *