ଭାଇରାଲ ହେବାପାଇଁ ଝିଅ ଜଣଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁ ସହିତ ନେଲେ ପଙ୍ଗା, ହାତ ଛାଡି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଥିବା ବାଇକ ଉପରେ ଖୋଲିଲେ ଜ୍ୟାକେଟ ଆଉ ତାପରେ…

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାପାଇଁ ଲୋକମାନେ ସବୁ ସୀମାକୁ ପାର କରି ଯାଉଛନ୍ତି। ଏଥିରେ ଭ-ୟ-ଙ୍କର ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ମା-ରିବା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଟେ। ଗୁଜରାଟର ସୁରତରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ଝିଅ ମଧ୍ୟ କିଛି ଏମିତି ହିଁ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦୁଇ ହାତକୁ ଛାଡ଼ି ରାସ୍ତା ଉପରେ ବାଇକ ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ମାରିଛନ୍ତି। ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ଭଲ ନହୋଇ ଖ-ରା-ପ ହୋଇଯାଇଥିଲା। କାରଣ ତାଙ୍କର ଏହି ଭାଇ-ରାଲ ଭିଡିଓକୁ ପୋ-ଲି-ସ ମଧ୍ୟ ଦେଖି ନେଇଥିଲେ। ବର୍ତମାନ ଝିଅ ଜଣଙ୍କୁ ପୋ-ଲି-ସ ଗି-ର-ଫ କରି ନେଇଛନ୍ତି।

ଏହି ପୂରା ଘ-ଟ-ଣା-ଟି ସୁରତର ଡୁମସ ରୋଡ ଉପରେ ହୋଇଥିବା ବିଅର ମଲ ନିକଟର ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଛି। ଏଠାରେ ସଞ୍ଜନା ବା ପ୍ରିନ୍ସୀ ପ୍ରସାଦ ନାମକ ଝିଅକୁ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଫୁଲ ସ୍ପିଡରେ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ମା-ରି ବାଇକ ଚଲାଇବା ମହଙ୍ଗା ପଡି ଯାଇଥିଲା। ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି କେମିତି ଝିଅଟି ବାଇକ ଚଲାଉଥିବା ସମୟରେ ନିଜର ଦୁଇ ହାତକୁ ବାଇକର ଷ୍ଟେରିଙ୍ଗରୁ ହଟାଇ ନେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ସେ ଚାଲୁଥିବା ବାଇକରେ ଦୁଇ ହାତରେ ନିଜର ଜ୍ୟାକେଟ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଥିଲେ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ ଯେତେବେଳେ ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କୁ ଏହି ଭାଇ-ରାଲ ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଜଣା ପଡିଥିଲା ତ ସେ ଝିଅକୁ ଗି-ର-ଫ କରି ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ବାଇକ ମଧ୍ୟ ଜ-ବ-ତ କରି ନେଇଥିଲେ। ସଞ୍ଜନା ବା ପ୍ରିନ୍ସୀଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୩,୨୭,୦୦୦ ଲୋକ ଫଲୋ କରିଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ସେ ନିଜ ଜୀବନ ସହିତ ଯୋଡା ଭିଡିଓ ଭା-ଇ-ରା-ଲ କରିବାରେ ଲାଗିଥାନ୍ତି। ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସଞ୍ଜନାଙ୍କର ପୁଅମାନଙ୍କ ପରି ବାଇକ ଚଲାଇବା ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥାଏ।

ଫେସବୁକରେ ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରକାର ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ-ର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇ ସାରିଛି।

ଏହି ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ରାସ୍ତା ଉପରେ କରିବା ଠିକ ନୁହେଁ। ଏଥିରେ ନା କେବଳ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ମାରୁଥିବା ଲୋକର ଜୀବନ ଉପରେ ବି-ପ-ଦ ଥାଏ ବରଂ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଯାତ୍ରା କରୁଥିବା ଅନ୍ୟ ଯାନଗୁଡିକର ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ହେବାର ଆଶଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବଢି ଯାଇଥାଏ। ଏହାଛଡା ଝିଅ ଜଣଙ୍କ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରିବା ସମୟରେ ହେଲମେଟ କିମ୍ବା ମାସ୍କ ମଧ୍ୟ କିଛି ପିନ୍ଧି ନାହାନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ ପୋ-ଲି-ସ-ର ନଜର ଏହା ଉପରେ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ପଡ଼ିଥିଲା।

ଏହାଛଡା ଏହି ପୂରା ଘ-ଟ-ଣା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର କଣ ମତ ରହିଛି? କ’ଣ ଲୋକମାନଙ୍କର ବାଇକ ଉପରେ ଏହି ଭଳି ଭାବରେ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ମାରିବା ଭଲ କଥା ଅଟେ? ଚାଲନ୍ତୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିନା କୌଣସି ବିଳମ୍ବରେ ଏହି ପୂରା ଘଟ-ଣାର ଭିଡିଓ ଦେଖି ନିଅନ୍ତୁ। ଏଥିରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନୁମାନ କରି ପାରିବେ କି ଆମେ ଯେଉଁ ଝିଅଙ୍କ ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଛୁ ସେ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ସେକସନରେ ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ। ଏହା ସହିତ ଯଦି ଏହି ଖବର ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି ତାହେଲେ ଏହାକୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖରେ କାହାକୁ ବାଇକ ଉପରେ ଏମିତି ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଏହାର ସୂ-ଚନା ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ମଧ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *