ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଝିଅ ଜଣଙ୍କ କଲେ ଧମାକେଦାର Stunts, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖେଳିଗଲା ଆ-ତ-ଙ୍କ, ବାରମ୍ବାର ଦେଖା ଯାଉଛି Video

ଡ୍ୟାନ୍ସର ଋକ୍ମିଣୀ ବିଜୟକୁମାର(Dancer Rukmini Vijayakumar) ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ପିଲ୍ଟିସ, ଏବଂ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପକୁ ସହଜତା ସହିତ ଦେଖା ଯାଇଛି।ସେ ଏହି ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି(Dancer Performing Splits And Backflips In A Saree) କରିଛନ୍ତି।

ଡ୍ୟାନ୍ସର ଋକ୍ମିଣୀ ବିଜୟକୁମାର(Dancer Rukmini Vijayakumar) ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଦେଇଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କୁ ସ୍ପିଲ୍ଟିସ, ଏବଂ ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପକୁ ସହଜତା ସହିତ ଦେଖା ଯାଇଛି।ସେ ଏହି ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି(Dancer Performing Splits And Backflips In A Saree) କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାଙ୍କର ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା ହେଉଛି। ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ, ଯେଉଁଠାରେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ଚାଲିବାରେ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ବି-ର-କ୍ତ ଲାଗିଥାଏ, ସେଠାର ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଡ୍ୟାନ୍ସର ଜଣଙ୍କ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ସୁନ୍ଦର ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

Google

ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଯାହାକୁ ସେ ସୋସିଆଲ ମି-ଡି-ଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ସେଥିରେ ବିଜୟ କୁମାରଙ୍କୁ ସ୍ପିଲ୍ଟିସ,ହେ-ଡଷ୍ଟା-ଣ୍ଡ, ବ୍ୟାକଫ୍ଲିପ ଏବଂ ବହୁତ କିଛି ଏମିତି ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଥିଲା।ଯାହା ଆରାମଦାୟକ କପଡ଼ାରେ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଥାଏ। ଏମିତି ସେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି କରି ଦେଖାଇଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ସେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏମିତି କାମ ଆମେ ଶାଢ଼ୀ ପିନ୍ଧି ମଧ୍ୟ କରି ପାରିବା।’ଏହା ସହିତ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଯେଉଁ ମୁଁ ବିଶ୍ଵ ଯୋଗ ଦିବସରେ ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲି,ଏହା ତା ପଛର ଦୃଶ୍ୟ ଅଟେ।”

ଶନିବାର ଦିନ ସେୟାର କରାଯିବା ପରଠାରୁ, ଭିଡିଓକୁ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଶେୟାରିଙ୍ଗ ପ୍ଲାର୍ଟଫର୍ମରେ ୬.୫ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇ ସାରିଛି, ଏହା ସହିତ ହଜାର ହଜାର ଟିପ୍ପଣୀ ଏବଂ ଲାଇକ୍ସ ମଧ୍ୟ ଆସିଛି।

ଜଣେ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଉପଯୋଗକର୍ତ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହା ଅ-ଦ୍ଭୁ-ତ ଅଟେ’ ସେଠାରେ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଅବିଶ୍ବସନୀୟ।’ଜଣେ ଦର୍ଶକ ଅ-ନୁରୋ-ଧ କରିଛନ୍ତି, ‘ବାଃ… ଦୟାକରି ଏହା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଭିଡିଓ କରିଛନ୍ତି କି ଆପଣ ଏହିପରି ଭାବରେ ଶାଢ଼ୀ କେମିତି ପିନ୍ଧିବେ।’

ପୂର୍ବ ବର୍ଷ ଯେଉଁ ସେ ବିଶ୍ଵ ଯୋଗ ଦିବସରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ତାକୁ ୨ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *