୩ରାଜକୀୟ ପ୍ରାସାଦ ଏବଂ କୋଟି କୋଟି ଟଙ୍କାର ସଂପତ୍ତି, ସିନେମା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ହୋଇଯାଇଥିବା ଗୋବିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି ଏତିକି ସଂପତ୍ତିର ମାଲିକ।

Govinda Networth Income Property:୮୦ଦଶକରେ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ଗୋବିନ୍ଦା ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ସୁପରହିଟ ସିନେମା ଦେଇ ଆସିଛନ୍ତି। ପୂର୍ବ କିଛି ବର୍ଷରୁ ଗୋବିନ୍ଦା ସିନେମା ଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି। ହେଲେ ଏବେ ବି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗରେ କିଛି ବି କମି ଆସିନାହିଁ।ଗୋବିନ୍ଦା ନିଜର ରାଜକୀୟ ଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ପାଖରେ ସମୁଦାୟ କେତେ ସଂପତ୍ତି ଅଛି।

ଗୋବିନ୍ଦା ପ୍ରଥମରୁ ମୁମ୍ବାଇର ଉପନଗର ବିହାରରେ ରହୁଥିଲେ। ଏବେ ସେ ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଛନ୍ତି।

ମୁମ୍ବାଇରେ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କର ୩ଟି ରାଜକୀୟ ପ୍ରାସାଦ ଅଛି। ଏହି ପ୍ରାସାଦ ମୁମ୍ବାଇର ରଇୟା ପାର୍କ,ଜୁହୁ ଏବଂ ଆୟଲୈଣ୍ଡରେ ରହିଛି।

Govinda Controversy, Govinda wife

ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କର ଏହି ରାଜକୀୟ ପ୍ରାସାଦର ମୂଲ୍ୟ କୋଟିକୋଟି ଟଙ୍କା ଅଟେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଗୋବିନ୍ଦା ବାସ୍ତବ ଜୀବନରେ ବି ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛନ୍ତି।

ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ସମସ୍ତ ସଂପତ୍ତିର କଥା କହିବା ତ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଆନୁମାନିକ ଭାବରେ ୧୩୩କୋଟି ଟଙ୍କାର ଅଚଳାଚଳ ସଂପତ୍ତି ଅଛି।

ପୂର୍ବ କିଛି ବର୍ଷରୁ ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କର ବାର୍ଷିକ ରୋଜଗାର ଆନୁମାନିକ ଭାବରେ ପାଖାପାଖି ୧୬କୋଟି ଟଙ୍କା ବୋଲି ଜଣା ଯାଉଛି।

ଗୋବିନ୍ଦାଙ୍କ ସଂପତ୍ତି ସହିତ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସୂଚନା caknowledge.com ରେ ଆଧାରିତ ହୋଇଛି। ଏହି ୱେବସାଇଟଟି ସେଲିବ୍ରେଟୀ ମାନଙ୍କର ସଂପତ୍ତି ଏବଂ ରୋଜଗାରର ସୂଚନା ରଖିଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *