ସେଲୁନରେ ବାରିକ ଜଣକ ଚୁଟି କାଟୁଥିବା ସମୟରେ ଏପରି ଗୀତ ବଜାଇଲେ ଯାହାକୁ ଶୁଣି ଗ୍ରାହକ କାନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଦେଖନ୍ତୁ video

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେଲୁନର ଏକ ବି-ର-ଳ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯାହାକୁ ଶୁଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସିବେ । ପ୍ରାଏତ ସେଲୁନରେ ସମୟ ପାସ କରିବା ପାଇଁ ଗୀତ ବଜା ଯାଇଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏଥର ହେୟାର ଡ୍ରେସର ଏମିତି ଗୀତ ବଜାଇଲେ ଯାହାକୁ ଶୁଣି ଗ୍ରାହକ କା-ନ୍ଦିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଚୁଟି କାଟିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଟେବୁଲ ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି କା-ନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ବ୍ୟବହାର କାରୀମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ।

ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖାଯାଇ ପାରୁଛି ଯେ ହେୟାର ଡ୍ରେସର ଗ୍ରହକଙ୍କର ଚୁଟି କାଟୁଛି ଏବଂ ‘ହମ ତୁମ୍ହାରେ ହେ ସନମ’ ଫିଲ୍ମର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗୀତ ‘ସବୁକିଛି ଭୁଲି ଯାଇଛି…’ ବଜାଇ ଦେଲେ । ଭାବ-ପ୍ରବଣ ଗୀତ ଶୁଣି ଗ୍ରାହକ କା-ନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲେ । କାଟିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଟେବୁଲ ଉପରେ ମୁଣ୍ଡ ରଖି କା-ନ୍ଧିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ କାନ୍ଧିବାର ଦେଖି ହେୟାର ଡ୍ରେସର ଜଣକ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ । ସେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ହସିବାକୁ ଲାଗିଲେ ।

ଫେସବୁକର ଏକ ପୃଷ୍ଠା ଏହି ଭିଡିଓଟିକୁ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନ ରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ସେଲୁନବାଲାଙ୍କୁ ଅନୁରୋଧ କି ସେ ଏଭଳି ଗୀତ ନ ବଜାନ୍ତୁ ।

ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଫେସବୁକ ଅପେକ୍ଷା ଟ୍ୱିଟର ଏବଂ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ବ୍ୟବହାରକାରୀମାନେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ଅନୁଭବ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ, ‘ ଏଭଳି ଘ-ଟ-ଣା ମୋ ସାଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ଘଟିଥିଲା । ହେୟାର ଡ୍ରେସରମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦର ଗୀତ ବଜାନ୍ତି ଏବଂ ଆମକୁ ବି-ର-କ୍ତ କରାନ୍ତି ।

ଦ୍ଵିତୀୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଜଣକ ଲେଖିଲେ , ‘ମୁଁ ତଥାପି ହସିବା ବ-ନ୍ଧ କରିପାରି ନାହିଁ । ତୃତୀୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଜଣକ କହୁଛନ୍ତି , ‘ ହେୟାର ଡ୍ରେସର ଜଣକ ଏମିତି ହସୁଛନ୍ତି ଯେମିତି ସେ ଜାଣିଶୁଣି ଏମିତି ଗୀତ ବଜାଇଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *