ନେହାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗୁଥିବା ହିମାଂଶଙ୍କ ମିମ ଭାଇରଲ, କ୍ରୋଧିତ ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଉନ୍ନତି କର

ସଙ୍ଗୀତକାର ନେହା କକ୍କଡ ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ବିବାହ କରି ସାରିଛନ୍ତି | ଉଭୟ ନିଜ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଯୋଡ଼ିଙ୍କ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ଦିଆଯାଉଛି | ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଫୋଟୋ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରୁଛି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏମିତିରେ କେବଳ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲାଇମ ଲାଇଟ ନେହାଙ୍କର ପୂର୍ବତନ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ହିମାଂଶ କୋହଲି ମଧ୍ୟ ଲୁଟି ନେଇଛନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ନେହାଙ୍କର ବିବାହ ପରେ ହିମାଂଶଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଉଛି |

ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମିମ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଇଛି | କେହି ତାଙ୍କୁ କ୍ଷମା ମାଗୁଥିବାର ଦେଖାଉଛନ୍ତି ତ ଆଉ କେଉଁଥିରେ ହିମାଂଶଙ୍କୁ ବହୁତ ଭିନ୍ନ ଅନ୍ଦାଜରେ ଦେଖା ଯାଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଏହି ମିମ ବହୁତ ହସାଉଛି, କିନ୍ତୁ ହିମାଂଶ ଏସବୁକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

ହିମାଂଶ କୋହଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ନିଜର କ୍ରୋଧ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଏସବୁ ବକଵାସ ଅଟେ | ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ- ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏପରି କଣ୍ଟେଣ୍ଟ କେବେ ବ୍ୟାନ ହେବ | ଏହି ବକଵାସ କାରଣରୁ କାହାର ଲାଭ ହେଉଛି |

ଅଭିନେତାଙ୍କୁ ଏହି କଥାର ଦୁଃଖ ମଧ୍ୟ ରହିଛି ଯେ ଏପରି କଣ୍ଟେଣ୍ଟକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ ଭାବରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି | କେବଳ ଏବଂ କେବଳ ଘୃଣା ବିସ୍ତାର କରିବା ପାଇଁ ଏପରି ମିମ ତିଆରି କରାଯାଉଛି |

ହିମାଂଶ ସେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି କଣ୍ଟେଣ୍ଟ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ଅଭିନେତା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସୁଧୁରି ଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର ଏହି ଅପିଲ କେତେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ଏହା ଦେଖିବାର କଥା ଅଟେ |

ଏମିତିରେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ନେହାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ହିମାଂଶଙ୍କ ସହିତ ରହିଥିଲା | ଉଭୟ ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ପୁଣି ପରେ ପରସ୍ପର ମତଭେଦ କାରଣରୁ ଉଭୟ ଅଲଗା ହୋଇଗଲେ | ନେହା ଏବଂ ହିମାଂଶ ପରସ୍ପରଙ୍କ ଉପରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆକ୍ରମଣ ମଧ୍ୟ କରିଥିଲେ |

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ନେହା ନିଜ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢି ସାରିଛନ୍ତି | ସେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସାଙ୍ଗରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜର ଏହି ନୂତନ ଯାତ୍ରାକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ନେହା, ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହିତ ଦୁବାଇରେ ହନିମୁନ ମନାଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଫୋଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *