ବାହାଘରରେ ସାମିଲ ହେବା ପାଇଁ କଲେ ହାଇଭୋଲ୍ଟେଜ ଡ୍ରାମା, ସ୍ତ୍ରୀ-ଛୁଆମାନଙ୍କ ସହିତ ଧାରଣାରେ ବସିଲେ

ବୁନ୍ଦେଲଖଣ୍ଡରେ ମହାମାରୀରୁ ବଞ୍ଚିବା ଠାରୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକଙ୍କୁ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାର ଭୟ ରହିଛି ଯାହାର ଉଦାହରଣ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଡେରି ରାତିରେ ଏମପୀର ନିବାଡୀ ଜିଲ୍ଲାରେ ରାଣୀଗଞ୍ଜ ଚେକପୋଷ୍ଟ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କୋରୋନା କର୍ଫ୍ୟୁ ସମୟରେ ଜଣେ ଯୁବକ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ଛୁଆଙ୍କ ସହିତ ଟୀକମଗଡର ବାହାଘର ସମାରୋହରେ ସାମିଲ ହେବାପାଇଁ ଯାଉଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ଯେମିତି ହିଁ ରାଣୀଗଞ୍ଜ ବ୍ଲକଠାରେ ରୋକା ଯାଇଥିଲା ତ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ହାଇଭୋଲ୍ଟେଜ ଡ୍ରାମା।

ପ୍ରଥମେ ତ ଯୁବକ ଏସଡୀଓପୀ ସନ୍ତୋଷ ପଟେଲଙ୍କୁ ଏହା କହୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା କି ଯେତେବେଳେ ବାହାଘରକୁ ଯିବାକୁ ଦେବାର ନଥିଲା ତ ଟୀକମଗଡ କଲେକ୍ଟର ଆଦେଶ କଣପାଇଁ ଦେଉଥିଲେ। ଯଦି ମୁଁ ଯିବି ନାହିଁ ତାହେଲେ ମୋ ସମ୍ପର୍କିୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଭାଙ୍ଗିଯିବେ।

ଏସବୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସ ମାନିନଥିଲେ ତ ସେ ପୂରା ଘଟଣାର ଅଭିଯୋଗ ପୃଥ୍ବୀପୁର ଥା-ନା-ରେ କରିବା ପାଇଁ ଯିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ କିଛି ହୋଇପାରି ନଥିଲା ତ ସେ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ କି ସେ ରାଜନୈତିକ ହାତକଡିକୁ ଆପଣାଇବେ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ସେହି ଛୁଆମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଡତୋଫାନ ମଝିରେ ଧାରଣା ପାଇଁ ବସି ଯାଇଥିଲେ। ମହାମାରୀରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ତାଙ୍କର ଏହି କଥା ପାଇଁ ଥିଲା କି ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ନଯାଉ।

ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଥିବା ଏହି ଡ୍ରାମା ମଧ୍ୟରେ ଏସଡୀଓପୀ ସନ୍ତୋଷ ପଟେଲ ଏହି ପରିବାରକୁ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ମନେଇବା ପରେ ମଧ୍ୟ କଥା ହୋଇନଥିଲା। ଶେଷରେ ବାହାଘର ହେଉଥିବା ଘରକୁ ସମ୍ପର୍କିୟଙ୍କ ନମ୍ବର ନେଇ ଏହି ଯୁବକଙ୍କୁ କଥା କରେଇଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ବାହାଘର ହେଉଥିବା ଘରଲୋକ ସମ୍ପର୍କ ନଭାଙ୍ଗିବା ପାଇଁ ଆଶ୍ଵସନା ଦେଇଥିଲେ।

ଏହାପରେ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଥିବା ଏହି ହାଇଭୋଲ୍ଟେଜ ଡ୍ରାମା ଶେଷ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଡ୍ରାମାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମସ୍ତେ ଏହା କହୁଛନ୍ତି କଣ କୋରୋନା ଉପରେ ଭାରି ଅଟେ ସମ୍ପର୍କ କାରଣ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଜୀବନ ଠାରୁ ଅଧିକ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *