କପଡ଼ା ଜାଗାରେ ପଟି ଓ ବ୍ୟାଣ୍ଡେଜ ଦ୍ୱାରା କଭର ହୋଇଥିଲା ବର, ବିବାହର ଫୋଟୋ ହେଲା ଭାଇରାଲ

ବିବାହର ମାସକ ପୂର୍ବରୁ ବର ବିବାହ ଦିନ କଣ ପିନ୍ଧିବ, ତାହା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରିଦେଇଥାଆନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ବରର ଫୋଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ଘ-ଟ-ଣା-ଟି ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଅଟେ। ଯେଉଁଠି ବିବାହରେ ବର କେବଳ ସାର୍ଟରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଟ୍ରାଡିସନାଲ ଆଉଟଫିଟରେ କନ୍ୟା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଛି। ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁ-ସାରେ, ବରର ବିବାହର କିଛି ସମୟ ପୂର୍ବରୁ ଆ-କ୍ସି-ଡେ-ଣ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ତାକୁ ଅପ-ରେ-ସ-ନରେ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ବର ବିବାହରେ କେବଳ ସାର୍ଟ ପିନ୍ଧିବାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା। ଯଦିଓ କିଛି ୟୁଜର୍ସଙ୍କର କହିବା ଏହାକି ବିବାହ ସୁସ୍ଥ ହେଲା ପରେ କରିଥିଲେ ଭଲ ହୋଇଥାନ୍ତା, ଏତେ ଶୀଘ୍ର କଣ ଆବଶ୍ୟକ ଥିଲା।

ଫୋଟୋକୁ ମିଳିଲା ହଜାର ଲାଇକ:-

ବିବାହର ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଲା ଭଳି ଫୋଟୋକୁ ଏପ୍ରିଲ ୨ ରେ ଟ୍ୱିଟର ୟୁଜର୍ସ @browski ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଯାହାଙ୍କୁ ଖ-ବ-ର ଲେଖାହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୪.୫ ହଜାର ଲାଇକ୍ସ ଓ ୨.୫୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରିଟ୍ୱିଟ ମିଳିସାରିଛି। ଏହା ସହ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ ନିଜର ପ୍ରତି-କ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି।

ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ହେଲା ଆ-କ୍ସି-ଡେ-ଣ୍ଟ:-

ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁ-ସାରେ ଏହି ଫୋଟୋ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର ଇଷ୍ଟ ଜାବା ଏରିଆରେ ହୋଇଥିବା ଏକ ବିବାହର ଘ-ଟ-ଣା। ଏଥିରେ ଆପଣ ବାରକୁ ବିନା କପଡ଼ାରେ ଦେଖିପାରିବେ। କପଡ଼ା ନାମରେ ସେ ଏକ ଲୁଙ୍ଗି ପିନ୍ଧିଥିଲା। ତାହାର ଶରୀର ଉପରେ ଅନେକ ବ୍ୟା-ଣ୍ଡେ-ଜ ଗୁଡ଼ାଇ ହେବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଏପାଖରେ ଏକ ହାତରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟର ମଧ୍ୟ ଚଡ଼ିଛି। Kompas. com ଅନୁସାରେ, ବର ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ଏଭଳି ଭାବରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ବିବାହର ୪ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବରର ଆ-କ୍ସି-ଡେ-ଣ୍ଟ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ସେ ନିଜର ମୋଟର ସାଇକେଲରୁ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ତାକୁ ଗ-ଭୀ-ର ଆ-ଘା-ତ ଲାଗିଥିଲା।

କିଛି ଲୋକ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସା:-

କନ୍ୟା Elinda Dwi Kristiani ମିଡ଼ିଆକୁ କହିଲେ ଯେ, ବର Suprapto ବିବାହ ପାଇଁ ଖାସ ଡ୍ରେସ ଏଥିପାଇଁ ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ ଆ-ଘା-ତ ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର କା-ନ୍ଧରେ ଅପ-ରେସନ ହୋଇଥିଲା। ଯେଉଁଠି ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଅନେକ ଲୋକ ବରର ପରି-ହାସ କରୁଛନ୍ତି, ସେଇଠି ଆଉ କିଛି ଲୋକ ବରର ସାହାସକୁ ନେଇ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। କାରଣ ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିବା ଅ-ତ୍ୟ-ନ୍ତ କ-ଠି-ନ କାମ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *