ଏହି କୁକୁରଟି ନିଜେ ଅଣ୍ଡା ସିଝାଇଥାଏ , ଫ୍ରିଜ ଖୋଲି ଏଭଳି କାରନାମା କରିଥିଲା । ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

କୁକୁର ପାଖରେ ବୁଝାବଣା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସନୀୟତା ଅଛି । ଏମାନେ ସବୁ ଜାଣିଛନ୍ତି , କଣ ଏମାନଙ୍କ ପାଖରେ ସେ ଭଳି ବୁଦ୍ଧି ଅଛି ମନୁଷ୍ୟମାନଙ୍କ କାମକୁ କରିବା ପାଇଁ । ଏହା ଏକ ଚକିତ କରିବା ଭଳି ମା-ମ-ଲା । ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଯେଉଁଥିରେ ଏକ କୁକୁର ମନୁଷ୍ୟ ଭଳି ଫ୍ରିଜରୁ ଅଣ୍ଡା କାଢି ତାକୁ ସିଝାଇବା ପାଇଁ ବଏଲରରେ ଢାଳିଥାଏ । ଏହା କୌଣସି ଫେକ ଭିଡ଼ିଓ ନୁହେଁ ବରଂ ଏହାର ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଛି ।

ଫ୍ରିଜରୁ ଅଣ୍ଡା କାଢ଼ି ସିଝାଇଲା :

କୁକୁରମାନଙ୍କ ଭିତରେ ଏଭଳି କାମକୁ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଷମତା ଅଛି , ଯାହାକୁ ମନୁଷ୍ୟମନେ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ କରିପାରିବେ ନାହିଁ । କିଛି ଏହିଭଳି ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି , ଯେଉଁଥିରେ ଏକ କୁକୁର ଘର କାମକୁ ସହଜରେ କରିପାରୁଛି । ଏକ ଗୃହପାଳିତ କୁକୁର ନିଜ ଘରେ ଥିବା ଫ୍ରିଜରୁ ଏକ ଅଣ୍ଡା କଢେ ଏବଂ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବଏଲରେ ପକାଏ । ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ଦେଖିବ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବ ।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି :

କଣ ଆପଣ କେବେ ଭାବିଛନ୍ତି ଏକ କୁକୁର ନିଜ ଘର କାମକୁ ଅତି ସହଜରେ କରିପାରିବ । ଯଦିଓ ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ କିଉଟ ବେବି ଭିଡ଼ିଓ ନାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହାକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି । ଏହା ଉପରେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *