କଣ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ରିୟଲ ଜୀବନରେ ହିରୋ ବନିବା ରିଲ ଲାଇଫ ରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ପକାଉଛି ? ଚିରଞ୍ଜିବି ସୁଟିଂରେ ମାରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଛନ୍ତି

ସୋନୁ ସୁଦ ଲକଡାଉନ୍ ଏବଂ କରୋନା କାଳରେ ପ୍ରବାସୀ ତଥା ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ବିଷୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ। ସେ ଶହ ଶହ ସମସ୍ତ ଶ୍ରମିକ ଏବଂ ପ୍ରବାସୀମାନଙ୍କୁ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ। ମାଗଣା ବସ୍ ସେବା ଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଥିଲା। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଭଗବାନ ଭାବିଥିଲେ ଏବଂ ବିହାରରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତି ତିଆରି କରିବାର ମଧ୍ୟ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ ଅଭିନେତା ଏହି କାମ କରିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅଭିନେତା ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଆକ୍ସନ୍ ଦୃଶ୍ୟରେ ହାତ ବଢ଼ାଇବାକୁ ମନା କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ୨୦୨୦୨ରେ ସୋନୁ ସୁଦଙ୍କ ଭିଲେନ୍ ର ଚିତ୍ର ବଦଳିଗଲା।

କରୋନା ଏବଂ ଲକଡାଉନରେ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପରେ ସାନୁ ସୁଦଙ୍କ ଭିଲେନ୍ ଚରିତ୍ରର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଦଳି ଯାଇଛି। ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକା ମିଳିବା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି।

ଆଉ ମଧ୍ୟ ସୋନୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ୨୦୨୦ରେ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନ ବଦଳିଯାଇଛି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ‘ସିମ୍ବା’, ‘ଅରୁନ୍ଧତୀ’ ଏବଂ ‘ଆର ରାଜକୁମାର’ ଭଳି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୋନୁଙ୍କ ଭିଲେନଙ୍କ ଭୂମିକା ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ଇଂପ୍ରେସ କରିଥିଲା।ଏହି ସମୟରେ ସୋନୁ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ସମସ୍ତ ହିରୋ ଭୂମିକା ପାଇଛନ୍ତି।ତାଙ୍କୁ ଚାରିରୁ ପାଞ୍ଚଟି ଶାନଦାର୍ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ମିଳିଛି।

ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ହାତ ବଢ଼ାଇବାକୁ ମନା କରିଦେଲେ:

ସୋନୁ ସୁଦ ନିଜର ଆଗାମୀ ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଆଚାର୍ଯ୍ୟ’ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେହି ଲୋକମାନେ ଆକ୍ସନ୍ ସିକ୍ୱେନସ୍ କରୁଛନ୍ତି। ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ଏହି ସମୟରେ କହିଥିଲେ ଯେ ସୋନୁ ସୁଦ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଫିଲ୍ମରେ ଏକ ସମସ୍ୟା, କାରଣ ସେ ଆକ୍ସନ୍ ସିକ୍ୱେନସ୍ ରେ ତାଙ୍କୁ ହିଟ୍ କରିପାରିବେ ନାହିଁ। କାରଣ ଚିରଞ୍ଜୀବୀ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସେମାନେ ତାହା କରନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଅଭିଶାପ ଦେବେ।ଆଉ ଏକ ସିକ୍ୱେନସ୍ ଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସୋନୁଙ୍କ ଉପରେ ପାଦ ରଖିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ତାହା ପୁଣିଥରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଇଥିଲା।

ନିର୍ମାତାମାନଙ୍କୁ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବଦଳାଇବାକୁ ପଡିଲା:

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ସୋନୁ ସୁଦ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ତେଲୁଗୁ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ନିର୍ମାତା ତାଙ୍କର ନୂଆ ଇମେଜ ହେତୁ ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ବଦଳାଇ ଦେଇଛନ୍ତି। ଅର୍ଥାତ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋନୁଙ୍କ ସ୍ଥିତି ପୁଣି ସୁଟ୍ ହେବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *