ଦେଖନ୍ତୁ Video: ତାଳପତ୍ର, ଛୋଟ ଛତା, କାଜୁ ବାଦାମ.. ନାମକୁ ନେଇ ଜନୀ ଲିଓ୍ବର କଲେ ଝିଅଙ୍କ ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା

ଜନୀ ଲୀବରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଜେମୀ ଲୀବର ଏବଂ ପୁଅ ଜେସୀ ଲୀବର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି। ବର୍ତମାନ ଦିନରେ ଗୋଟିଏ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଜେମୀଙ୍କ ଗୋଟିଏ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ବଲିଉଡରେ ଯଦି ସବୁଠାରୁ ଭଲ କମେଡୀୟନଙ୍କ କଥା କୁହାଯିବ ତାହେଲେ ଜନୀ ଲୀବରଙ୍କ ନାମ ସବୁବେଳେ ସବୁଠାରୁ ଉପରେ ଗଣିତ ହେବ। ଯଦିଓ ନିଜ କମେଡିରେ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ହସଉଥିବା ଜନୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ସିନେମାରେ କମ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହୁଛନ୍ତି।ଜେମୀ ନିଜ ପରି ନିଜ କମେଡି ଦ୍ଵାରା ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ନିଜର ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଜାଗା ସୃଷ୍ଟି କରି ସାରିଛନ୍ତି।ପ୍ରତିଦିନ ବାପା-ଝିଅ ନିଜର ବହୁତ ଭଲ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ମୁଖ୍ୟ ଖବର ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି।

ବର୍ତମାନ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଗୋଟିଏ ଥର ପୁଣି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଧମାଲ କରୁଛି। ଯାହାକୁ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସେଲିବ୍ରେଟୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ମିଳୁଛି। ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓରେ ଜେମୀ(Jamie Lever Funny Video) ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ତୁଲା ଯାଇଥିବା ‘ଛୋଟା ଛତରୀ’ ଚରିତ୍ରର ନକଲ କରୁଛନ୍ତି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jamie Lever (@its_jamielever)

ଜଣା ଯାଉଛି କି ଏହା ଗୋଟିଏ ଥ୍ରୋବ୍ୟାକ ଭିଡିଓ ଅଟେ ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜେମୀ(Jamie Lever Funny Video) ନିଜ ବାପାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ତୁଲା ଯାଇଥିବା ‘ଛୋଟା ଛତରୀ’ ଚରିତ୍ରର ନକଲ କରୁଛନ୍ତି।ଭିଡ଼ିଓରେ କମେଡିର ତଡକା ଲଗେଇବା ପାଇଁ ବାପା ଜନୀ ଲୀବର (Johny Lever And Jamie Lever Video) ମଧ୍ୟ ଜେମୀଙ୍କ ସାଥି ଦେଇଛନ୍ତି।

ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓକୁ ଜେମୀ ନିଜ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।ଯାହା ସହିତ ସେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି “ମୁଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ କେମିତି ପୋଷ୍ଟ କରିଛି ଏହା ମୁଁ ଜାଣିଛି। ମୁଁ ପ୍ରଥମ ଥର ନିଜ ବାପା ଦ ଗ୍ରେଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାନ ଜନୀ ଲୀବରଙ୍କ ଲାଇନ୍ସର ଲିପସିଙ୍ଗ କରିଛି।ମୋର ମନେ ଅଛି କି ସେ ମୋତେ କହିଥିଲେ କି ସେ ବାପୁଙ୍କ ଡାଇଲଗ ଉପରେ ଲିପସିଙ୍ଗ କରିବେ ଏବଂ ମୁଁ ତାଙ୍କ”।ଏହାର ଆଗକୁ ସେ ଲେଖିଥିଲେ କି, “କିଛି ତ ହଟକେ ହେବ ଦରକାର”।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *