କଣ ପତି ଅଜୟ ଦେବଗନ ଙ୍କ ଉପରେ ଏତେ ରାଗି ଯାଇଥିଲେ କାଜୋଲ ମାରିବା ପାଇଁ ବାହାର କରିଥିଲେ ଜୋତା, ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

କୋରୋନା ର ଆତଙ୍କ ଏବେ ମଧ୍ୟ କମ୍ ହୋଇନାହିଁ। ଏଥିପାଇଁ ଦୁନିଆ ସାରା ଲୋକ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ଅଛନ୍ତି। ପ୍ରତିଦିନ ଏହି ଭାଇରସ ଦ୍ବାରା ସଂକ୍ରମଣ ରେ କେତେ ଲୋକ ଆସୁଛନ୍ତି ଓ କେତେ ଲୋକ ମୃତ୍ୟୁ ମୁଂହକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇ ସାରିଛନ୍ତି। ଏବେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମହାମାରୀ ର ସଂକ୍ରମଣ ରେ ଆସିଥିବା କେତେ ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହୋଇଛି ଭାରତରେ ସରକାର ପୁରା ଅନଲକ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଲୋକମାନଙ୍କ ଭଳି ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରେଟି ମଧ୍ୟ ନିଜ ନିଜ କାମରୁ ଫେରୁଛନ୍ତି ଏଥିରେ ସେଲିବ୍ରେଟି ଙ୍କ ସହ ଯୋଡ଼ା ହୋଇଥିବା କେତେ କାହାଣୀ, ଫେସବୁକ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହା ଭିତରେ ଅଜୟ ଦେବଗନ ଓ କାଜୋଲ ଙ୍କୁ ନେଇ ଏକ ଚମାକାଇ ଲା ଭଳି କଥା ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କଣ ହୋଇଥଲା ପରିଣାମ, ଶେଷରେ କଣ ହୋଇଥଲା।

ଅଜୟ ଦେବଗନ ଙ୍କ ପତ୍ନୀ କାଜୋଲ ଙ୍କ ସହ ଥରେ କରନ ଜୋହର ଙ୍କ ଚେଟ ସୋ ରେ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ। ସେଠି ହସ ଖୁସିର କଥା ଏତେ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା, କାଜୋଲ ପତିଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଯାଇ ଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କୁ ମାରିବା ପାଇଁ ନିଜର ଜୋତା ମଧ୍ୟ ବାହାର କରି ଦେଇଥିଲେ।

ଅଜୟ ଓ କାଜୋଲ ଙ୍କ ନାମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ରେ ସବୁଠାରୁ ଭଲ ଦମ୍ପତି ବୋଲି କୁହାଯାଇଥାଏ। ଦୁଇଜଣଙ୍କ ର ବିବାହ କୁ ୨୦ ବର୍ଷ ରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସମୟ ହୋଇଯାଇଛି। କିନ୍ତୁ ଯେବେ ବି ଏହି ଦୁଇଜଣ ସାଥିରେ ଥାଆନ୍ତି ତ ଏମିତି ଲାଗେ କି ଏମାନଙ୍କର ନୂଆ ନୂଆ ବିବାହ ହୋଇଛି।

ଅଜୟ ପାର୍ଟି ଓ ଅବି ଶୋ କୁ କମ ଯିବା ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କାଜୋଲ ଏହି ମାମଲାରେ ତାଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ଆଉ ସିଏ ଫିଲ୍ମ ପାର୍ଟି ଓ ଅବାଇ ସମାରୋହ ରେ ନଜର ଆସିଥାନ୍ତି ଏମିତି କମ ସୁଯୋଗ ଆସିଥାଏ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଦମ୍ପତି ଏକା ସାଙ୍ଗରେ କୌଣସି ମଞ୍ଚ ରେ ଦେଖା ଯାଆନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ କରନ ଜୋହର ର ପପୁଲାର ଶୋ ରେ ଯେବେ ଅଜୟ କାଜୋଲ ଏକା ସହ ପହଞ୍ଚି ଥିଲେ ତ ଦୁଇଜଣ ଲଗାତର ଜଣେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ର ମୁଣ୍ଡ ଖାଉଥିଲେ। ଏତିକି ନୁହେଁ ଏହି କାରଣରୁ ଅଜୟ କିଛି ଏମିତି କହିଲେ ଯାହାକୁ କଲେ ଶୁଣିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ଜୋତା ରେ ମାରିଥାନ୍ତେ।

ଶୋ ରେ ରେପିଡ ଫାୟର ରାଉଣ୍ଡ ରେ କରନ ଅଜୟ ଙ୍କୁ ପଚାରି ଥିଲେ, ଆପଣଙ୍କର ହିସାବରେ ଏହି ପିଢ଼ି ରେ ଏମିତି କେଉଁ ଅଭିନେତା ଅଛି ଯାହା ସହ କାଜୋଲ ଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଭଲ ଲାଗିବ। ନିଜର ଅଟକି ଥିବା କଥାର ଉତ୍ତର ଫେମସ ଅଜୟ ତୁରନ୍ତ କହିଲେ ଆପଣଙ୍କ କହିବା କଥା କି କାଜୋଲ ଏହି ପିଢ଼ି ରେ କେଉଁ ଅଭିନେତା ଙ୍କର ମାଆ ଙ୍କ ରୋଲ ରେ ଭଲ ଲାଗିବ।

ଅଜୟ ଙ୍କ ଜବାବ ଶୁଣି କାଜୋଲ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଜୋରେ ଚିଲାଇଲେ ଓ ଅଜୟ କୁତା, କମିନା, ମିଛୁଆ କହୁ କହୁ ନିଜ ହାତ ଜୋତା ଆଡ଼କୁ ବଢ଼ାଇବାକୁ ଲାଗିଲେ। ଏହାପରେ କରନ କାଜୋଲ ଙ୍କୁ କହିଲେ କି ସେ ଅପ ଶବ୍ଦ ର ବ୍ୟବହାର ଶୋ ରେ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଶୋ ମଝିରେ ଅଜୟ ର ଝୁମର କାଜୋଲ ଙ୍କର ଧର୍ଯ୍ୟ ର ପରୀକ୍ଷା ଏତିକି ନେଲେ ନାହିଁ, ଏହାଛଡ଼ା ଯେବେ କରନ ଅଜୟ ଙ୍କୁ ପଚାରି ଥିଲେ କି ଏମିତି ଏକ ମିଛ କୁହ ଯାହା ବଲିଉଡ ରେ ସମସ୍ତେ କୁହନ୍ତି। ଅଜୟ କହିଲେ ସେ ମିଛ ଏହା କି ମୁଁ ମୋ ପତ୍ନୀ କୁ ଭଲ ପାଉଛି।। ଏହାପରେ କାଜୋଲ ରାଗିକି ଅଜୟ ଙ୍କୁ କହିଲେ ଘରକୁ ଯିବ ନା ନାହିଁ।

ଆପଣଙ୍କୁ କୁହାଯାଉଛି କି କାଜୋଲ ନିଜ ଝିଅ ନ୍ୟାସା ଙ୍କ ସହ ସିଙ୍ଗାପୁର ରେ ରହୁଛନ୍ତି। ଅଜୟ ଙ୍କ ଝିଅ ନ୍ୟସା ସିଙ୍ଗାପୁର ରେ ୟୁନାଇଟେଡ ବଲ୍ଡ କାଜୋଲ ଆଫ ସାଉଥ ଇଷ୍ଟ ଏସିଆ ରେ ପଡ଼ୁଛନ୍ତି। କୋରୋନା ର ଏହି ଆତଙ୍କରେ କାଜୋଲ ନିଜ ଝିଅ କୁ ଏକା ଛାଡ଼ିବାକୁ ଚାହୁଁ ନଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ସିଙ୍ଗାପୁର ଚାଲିଗଲେ ଆଉ ଏଠି ଅଜୟ ନିଜ ପୁଅ ସହ ରହିଗଲେ।

କାଜୋଲ ର ଅନୁପସ୍ଥିତି ରେ ଅଜୟ ପୁଅ ର ପୁରା ଯତ୍ନ ନେଉଛନ୍ତି ଓ ନିଜ ଫିଲ୍ମ ରେ କମ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ୟୁଗ କୁ ସମ୍ବାଳୁ ଛନ୍ତି। ସ୍ଥିତି ସାମାନ୍ୟ ହେବାଯାଏ କାଜୋଲ ନିଜ ଝିଅ ସହ ସିଙ୍ଗାପୁର ରେ ରହିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *