କପିଳ ଶର୍ମାଙ୍କୁ ନିଜ ଜ୍ବାଇଁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ ଗିନ୍ନୀଙ୍କ ବାପା, ଗୋଟିଏ କଲ ବଦଳେଇ ଦେଇଥିଲା ଜୀବନ

ପ୍ରସିଦ୍ଧ କମେଡିୟାନ କପିଳ ଶର୍ମା ବର୍ତମାନ ପୁଣିଥରେ ବାପା ହୋଇଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଗିନ୍ନୀ ଚତରଥ ଏବେଏବେ ପୁଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଦୁଇଜଣ ଅମାୟରା ନାମକ ଝିଅର ମାଆ-ବାପା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି। କପିଳ ଏବଂ ଗିନ୍ନୀ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୮ରେ ସାତଫେରା ନେଇଥିଲେ। ଦୁଇଜଣ ଅନେକ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଜାଣିଥିଲେ। ଆସନ୍ତୁ ଆଜି କପଲଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ସହ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମୁଖୀନ କରାଇବୁ..

କପିଳ ଶର୍ମା ଏବଂ ଗିନ୍ନୀ ଚତରଥଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଦେଖା ବର୍ଷ ୨୦୦୫ରେ ଜାଲନ୍ଧର HMV କଲେଜରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହିଠାରୁ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଆରମ୍ଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ଜଣା ଯାଉଛି କି ଏହି ସମୟରେ ଗିନ୍ନୀଙ୍କ ବୟସ ୧୬ ଯେତେବେଳେ କି କପିଳ ଶର୍ମାଙ୍କ ବୟସ ୨୪ ବର୍ଷଥିଲା। ଜାଲନ୍ଧରର HMV କଲେଜର ଗିନ୍ନୀ ଛାତ୍ରୀ ଥିଲେ ଏବଂ କପିଳ ସେହି ସମୟରେ ଖେଳ ଶିଖାଉଥିଲେ। ଏପରି ଭାବରେ କଲେଜରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ସାମ୍ନାସାମ୍ନି ହୋଇଥିଲା।

ଖେଳ ଶିକ୍ଷା କାମ କପିଳ ଶର୍ମା କିଛି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଏଥିପାଇଁ କରୁଥିଲେ। ଗୋଟିଏଥର କପିଳ ଶର୍ମା ଗୋଟିଏ ଖେଳର ଅଡିଶନ ନେବା ପାଇଁ ଗିନ୍ନୀଙ୍କ କଲେଜରେ ପହଁଚିଥିଲେ, ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ଦୁହିଁଙ୍କର ପ୍ରଥମ ଦେଖା ହୋଇଥିଲା। ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମିଶିଯାଇ ଥିଲେ। ଜଣା ଯାଉଛି କି, ଖେଳ ରିହର୍ସଲ ସମୟରେ ଗିନ୍ନୀ, କପିଳଙ୍କ ପାଇଁ ଘରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଖାଦ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଆଣୁଥିଲେ। ଗିନ୍ନୀ କପିଲଙ୍କୁ ମନେମନେ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ସେମାନେ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ନିଜେ ଏହି କଥାର ଖୁଲାସା କରିଥିଲେ।

ଗିନ୍ନୀ ଏବଂ କପିଳଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତା ବଢ଼ି ଯାଇଗଲା ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ। ପରେ କପିଳ ଗିନ୍ନୀଙ୍କୁ ବାହାହେବା ପାଇଁ ସ୍ଥିର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଗିନ୍ନୀଙ୍କ ବାପାଙ୍କୁ ଏହି ସଂପର୍କ ପସନ୍ଦ ଆସି ନଥିଲା। ପରିଶେଷରେ, କପିଳ ଶର୍ମା ନିଜ ମାଆଙ୍କୁ ଗିନ୍ନୀଙ୍କ ଘରକୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ବାହାଘର କଥାହେବା ପାଇଁ ପଠାଇ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଗିନ୍ନୀଙ୍କ ବାପା ଏହି ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ପରେ ସବୁକିଛି ଠିକ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଦୁଇଜଣ ବାହାଘର ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ବାହାଘରର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ୨୪ ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୬ରେ କପିଳ ଗିନ୍ନୀଙ୍କୁ କଲ କରି କହିଥିଲେ କି ସେ ତାଙ୍କୁ ବାହାହେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଗିନ୍ନୀ ମଧ୍ୟ ଏଥିପାଇଁ ମନା କରି ନଥିଲେ। ଦୁଇବର୍ଷ ପରେ ବର୍ଷ୨୦୧୮ର ୧୨ଡିସେମ୍ବରରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ବାହାଘର ସୁନ୍ଦର ଭାବରେ ସଂପନ୍ନ ହୋଇଥିଲା।

୧୨ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୮ରେ ବାହାହେବାର ଗୋଟିଏ ବର୍ଷ ଭିତରେ ହିଁ ଦୁଇଜଣ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଅମାୟରାଙ୍କ ମାଆ-ବାପା ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ୧୦ଡିସେମ୍ବର ୨୦୧୯ରେ ଗିନ୍ନୀ ଝିଅକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ। ସେଠାରେ ବର୍ତମାନ କପଲ ନୂଆ ଅତିଥି ରୂପରେ ପୁଅକୁ ସ୍ବାଗତ କରିଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *