କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ଏକ କିଉଟ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ମାସ ପରେ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ତାଙ୍କ କୁକୁରଟି କଲା କିଛି ଏମିତି ଦେଖନ୍ତୁ video

କରିସ୍ମା ତନ୍ନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି ଏବଂ ନିଜର ସୁନ୍ଦର ଫୋଟୋ ମୁହଁ ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତି । ଗତ ଏକ ମାସ ପରେ ସେ ଗୋଆରୁ ଫେରି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । କରିସ୍ମାଙ୍କର ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ଆମେ ଦେଖିପାରିବା ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ ଘରକୁ ଆସନ୍ତି ତାଙ୍କ କୁକୁର କୋକୋ ତାଙ୍କ ଉପରକୁ ଡିଆଁ ମାରିବାକୁ ଲାଗେ । ସେ ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ସେୟାର କରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ” କୋକୋ ତନ୍ନା ନିଜ ମାଙ୍କୁ ମାସକ ପରେ ଭେଟୁଛି “। ବିନା ସର୍ତ୍ତରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଖୁସି । ସେ ମନୁଷ୍ୟମାନଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭଲ ପାଇବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ଦୋଷୀ ବୋଲି ମନେକରୁ ନାହାଁନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karishma Tanna (@karishmaktanna)

ଜଣାଇଦେଉଛୁ କି କରିସ୍ମା ଗତ କିଛି ଦିନରୁ ଗୋଆରେ ସମୟ ବିତାଉଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ଏକରୁ ଅଧିକ ଫୋଟୋ ସେୟାର କରୁଥିଲେ ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ । ଏହି ଫୋଟୋରେ ପ୍ରସଂଶକମାନେ ପାଗଳ ହୋଇଯାଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଜୋରରେ ମିଳିବାକୁ ଲାଗିଛି ।

କରିସ୍ମା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଫୋଟୋ ଅପଲୋଡ଼ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜର ଗ୍ରୀଷ୍ମ ରୂପ ଦେଖାଇଛନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karishma Tanna (@karishmaktanna)

ଏହି ଫୋଟୋରେ ସେ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର କୋ-ଆର୍ଡ଼ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି । ଏହି ଫୋଟୋରେ ସେ ନିଜର କେଶକୁ ବାନ୍ଧି ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karishma Tanna (@karishmaktanna)

ଦ୍ୱିତୀୟ ଫୋଟୋରେ ସେ ଵ୍ୟାକଲେସ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗର ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି ଏବଂ କେଶକୁ ଖୋଲା ଛାଡିଛନ୍ତି । ସେଥିପାଇଁ ସେ ଖୁବ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଲାଗୁଛି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karishma Tanna (@karishmaktanna)

ତୃତୀୟ ଫୋଟୋରେ ସେ ଧଳା ରଙ୍ଗର ଆରମଦାୟକ ଗାଉନ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି , ତାଙ୍କ କେଶ ଖୋଲାଅଛି । ଯାହା ପ୍ରସଂଶକମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ଅନୁଭବ ଦେଉଛି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Karishma Tanna (@karishmaktanna)

କରିସ୍ମାଙ୍କର ପ୍ରମିକଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସେ ନାଗିନ ସିରିଏଲ ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ନାଗିନରେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ରକୁ ଖୁବ ପ୍ରସଂଶା କରିଥିଲେ ଏବଂ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ରୂପ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା । ଏହାପରେ କରିସ୍ମା ରଣବୀର କପୁରଙ୍କ ସହ ବଡ ପରଦା ସଞ୍ଜୁରେ ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *