ସିଂହୀର ଛୁଆର ଥିଲା ବୁଡି ଯିବାର ଡ-ର, ପୁଣି ମାଆ ଯାହା କରିଲା; ବାରମ୍ବାର ଦେଖିବେ Video

ଅନେକ ଥର ଛୁଆ ଏମିତି ସମସ୍ୟାରେ ପଡି ଯାଇଥାନ୍ତି କି ଶେଷରେ ସାମ୍ନାରୁ ଆସୁଥିବା ସଙ୍କ-ଟକୁ କେମିତି ଦୂର କରିବେ। ଏମିତି ଅବସ୍ଥାରେ ଛୁଆଙ୍କୁ ନିଜ ବାପାମାଆଙ୍କ କଥା ହିଁ ମନେ ପଡ଼ିଥାଏ ଏବଂ ଯାହା ସେମାନେ କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି, ବିଲକୁଲ ସେମିତି ହିଁ କରି ସେହି ସମସ୍ୟାରୁ ଦୂର ହୋଇଯିବା ଉଚିତ। ହେଲେ, ଏମିତି ବାପାମାଆ ମାନେ ଏଥିପାଇଁ କରନ୍ତି କାରଣ ଯେତେବେଳେ କୈାଣସି ଏମିତି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଆସିବ ତା’ହେଲେ ସେ ଏକୁଟିଆ ତାର ସାମ୍ନା କରି ପାରିବ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି ଜଙ୍ଗଲରେ ଗୋଟିଏ ସିଂହୀ ନିଜର କିଛି ଛୁଆଙ୍କ ସହିତ ବୁଲୁଛି, ସେହି ସମୟରେ ସାମ୍ନାରେ ହଠାତ ପାଣି ଆସି ଯାଇଥାଏ ଏବଂ ତାକୁ ପାରି ହେବାପାଇଁ ଛୁଆମାନଙ୍କୁ କେବଳ ଗୋଟିଏ କଥା ଶିଖାଇଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କୁ ସହଜରେ କେବଳ ଧୀମା ପାଦରେ ଯା-ଞ୍ଚ କରି ଆଗକୁ ବଢି ଯିବାର ଅଛି। ହେଲେ ସିଂହୀ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ପାଣିର ଗଭୀରତା ମାପି ନେଇଥିଲା ଏବଂ ପୁଣି ଆଗକୁ ବଢ଼ି ଯାଇଥିଲା ଯାହାଦ୍ଵାରା ଛୁଆ ମଧ୍ୟ ଆଗକୁ ଆସିଯିବେ।

ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଭିଡିଓ

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା(Sushant Nanda) ନିଜର ଆଧିକାରିକ ଟୁଇଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ସେ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ସମସ୍ୟାରେ ପଡି ଯାଉଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ପାଦ ଚିହ୍ନ ଉପରେ ଚାଲନ୍ତୁ।’ ଏହି ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହାକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପାଖାପାଖି ୪୫ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *