ଗରମ ଯୋଗୁଁ ପିଲାଟି ପାରାଙ୍କୁ ପିଆଇଲା ପାଣି, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିଗଲେ

ପିଲାଟି କରିଦେଲା ବହୁତ ବ-ଡ଼ କାମ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। କିନ୍ତୁ କିଛି ଏମିତି ହୋଇଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ମନୁଷ୍ୟ ଚିନ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥାନ୍ତି। ମନୁଷ୍ୟ ମାନଙ୍କ ହୃଦୟ ଖୁସି ହୋଇଯାଇ ଥାଏ। ସେମାନେ ଏହା ଚିନ୍ତା କରିଥାନ୍ତି କି ଆଗକୁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏମିତି କରିବେ। ଗୋଟିଏ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଗୋଟିଏ ବ-ଡ଼ ଶିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ଅଟେ। ଗୋଟିଏ ପିଲା କଥା କହି ପାରୁନଥିବା ପାରା ସହିତ ଯାହା କରିଥିଲା ତାହା ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ।

ଏମିତି କଣ କରିଦେଇଥିଲା ପିଲାଟି

ଆଇଏଫଏସ ଅଫିସର ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖା ଯାଉଛି କି କେମିତି ଗୋଟିଏ ଛୁଆ ଭି-ଷ-ଣ ଗରମରେ ପାରାକୁ ପାଣି ପିଆଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି। ପାରା ଗରମ ଯୋଗୁଁ ବି-ର-କ୍ତ ହୋଇ ଘର ବାହାରକୁ ଆସି ବସି ଯାଇଥାଏ। ତ ପିଲାଟି ବାଲକୋନୀକୁ ଆସି ଚାମଚରେ ତାକୁ ପାଣି ପିଆଇବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଛୁଇଁ ଯାଇଛି।

ଆମକୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଶିଖିବା ଉଚିତ

ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଛି। ୟୁଜର୍ସ ଲେଖିଛନ୍ତି କି ଆମକୁ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଛୁଆଙ୍କୁ ଏମିତି ଶିଖାଇବା ଉଚିତ।

ଦିନ ଜମିଗଲା

ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏମିତି ରଖିବା ଉଚିତ ଧ୍ୟାନ

ପିଲାଙ୍କ ମନ ପବିତ୍ର

ତ ଦେଖିଲେ ଆପଣମାନେ ପିଲାଟି କେତେ ସୁନ୍ଦରରେ ପାରାକୁ ପାଣି ପିଆଉଛି। ହେଲେ ତାକୁ ଏହି କାମ କରିବାପାଇଁ କେତେ କଷ୍ଟ କରିବାକୁ ପଡିଛି, କିନ୍ତୁ ସେ କରିଛି। ଗରମ ଆସିଗଲାଣି ବନ୍ଧୁ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଏମିତି କରନ୍ତୁ ଯାହାଦ୍ଵାରା କଥା କହି ପାରୁନଥିବା ପଶୁ ଏବଂ ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିଯିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *