ପିଲାଟି ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ଗୀତରେ କରିଲେ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ , ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିଲେ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସାଇଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରେ ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ତାନିୟା ର ଡାନ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି । ଏହି ପିଲାଟି ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ଗୀତରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ।

ଆଜିକାଲିର ପିଲା କମ ବୟସରୁ ହିଁ ଖୁବ ପ୍ରତିଭାଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । କଥା ସହିତ ନିଜ ଅନ୍ଦାଜ ରେ ମଧ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ନିଅନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଏପରି ଛୋଟ ପିଲାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି । ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ର ଢ଼ଙ୍ଗ କୁ ଯେକେହିବି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରେ ତାନିୟା ନାମକ ଛୋଟ ଝିଅ ନିଜ ଡାନ୍ସ ଦ୍ୱାରା ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଫ୍ୟାନ ବନାଇ ନେଇଛି । ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ଗୀତରେ ସେ କରିଥିବା ଡାନ୍ସ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି ।

ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ଗୀତରେ କରିଲେ ଡାନ୍ସ :-

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tania & Sony (@tania_and_sony)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରେ Tania & Sony ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଅଛି । ଏହି ପେଜ ରେ ମା ଝିଅ ଙ୍କ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଥାଏ । ମା ଝିଅ ଉଭୟ ହିଁ ଡାନ୍ସ କରିବାରେ ମାହିର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ମୁଁହ ସହିତ ତାଙ୍କ ଆଖି ମଧ୍ୟ ଖୁବ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଢ଼ଙ୍ଗ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥାଏ । ଝିଅ ତାନିୟା କିଛିଦିନ ପୂର୍ବରୁ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ଗୀତରେ ଡାନ୍ସ କରିଥିଲେ । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

ପିଲାଟିର ସ୍ବେବ ଜିତିଲା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ :-

ଝିଅ ତାନିୟା ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଫିଲ୍ମ ‘ ମେ ଖିଲାଡ଼ି ତୁ ଅନାଡ଼ି ‘ ର ଗୀତ ‘ ଚୁରାକେ ଦିଲ ମେରା ‘ ରେ ଜବରଦସ୍ତ ଡାନ୍ସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲସ ରେ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ କୁ ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧ ଲକ୍ଷ ୬୦ ହଜାର ରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଛନ୍ତି । ସମସ୍ତେ ପିଲାଟିର ପ୍ରତିଭା କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ରେ ପିଲାଟି ପୁରାପୁରି ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀ ଙ୍କ ଭଳି ଡାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଆଉଟଫିଟ ମଧ୍ୟ ଶିଳ୍ପା ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ସହିତ ସମାନ ରହିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *