ଗାଁଉଲି ଝିଅ ମାଧୁରୀଙ୍କୁ କଲା ଦିୱାନା, ଧକ୍ ଧକ୍ ଗ୍ୟାଲ୍(ମାଧୁରୀ) କହିଲେ ‘ଅଦ୍ଭୁତ’

ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ ତଥା ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସବୁଠାରୁ ଭଲ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ । ମାଧୁରୀ ଠାରୁ ଭଲ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀମାନେ ଏହି ସମୟରେ ସମଗ୍ର ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କେହି ନାହାଁନ୍ତି । ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କର ନୃତ୍ୟର କୌଣସି ମେଳ ନୁହେଁ । ଏହି ସମୟରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଟ୍ୱିଟରରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଥିବା ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା, ସମଗ୍ର ବିଷୟ କ’ଣ…

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଗାଁଉଲି ଝିଅକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ…

ବାସ୍ତବରେ, ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟରେ ଏକ ଗାଁଉଲି ଝିଅର ନୃତ୍ୟ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଝିଅଟି ତାଙ୍କର ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ନୃତ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଛି । କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଝିଅ ନୃତ୍ୟ ରାଣୀ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପାଗଳ କରିଦେଇଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏହି ଝିଅଟି ମଦର ଇଣ୍ଡିଆର ଏକ ସୁପର ହିଟ୍ ଗୀତ ‘ଘୂଂଘଟ ନେହି ଖୋଲୁଙ୍ଗି ସେଇୟା ତେରେ ଆଗେ’ ରେ ଏକ ଆକର୍ଷୀୟ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ୟୁଜରମାନେ ଏହି ନୃତ୍ୟକୁ ବହୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି । ତେଣୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି। ତେବେ ଏହି ନୃତ୍ୟ ଦେଖିବା ପରେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ନିଜକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାରୁ ରୋକି ପାରିନଥିଲେ।

ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଚମତ୍କାର ଵାଃ! ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ନାଚୁଛନ୍ତି । ଅନେକ ପ୍ରତିଭା ଅଛି ଯାହା ଆବିଷ୍କାର ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଏହାର ଅର୍ଥ ସ୍ପଷ୍ଟ ଅଟେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏହି ଝିଅକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି ।

ଏହି ଭିଡିଓଟି ରାଗଗିରି ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ରାଗଗିରି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “କୁହାଯାଏ ଯେ Dancers don’t need wings to fly ଅର୍ଥାତ ଉଡ଼ିବା ଜଣେ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଉଡିବା ପାଇଁ ଡେଣା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ନାହିଁ।” ଆପଣ ଗାଁର ଏହି ଝିଅର ନୃତ୍ୟ ଦେଖି ବୁଝିଯିବେ ଯେ ଏହା କେତେ ସତ୍ୟ। ‘

ରାଗଗିରି ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତଙ୍କୁ ଟ୍ୟାଗ୍ କରିଥିଲା । ତେଣୁ ଯେତେବେଳେ ମାଧୁରୀ ଦୀକ୍ଷିତ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲେ, ସେ ଭିଡିଓରେ ନାଚୁଥିବା ଝିଅର ପ୍ରଶଂସକ ହୋଇଗଲେ । ଜନେଇଦବାକୁ ଚାହୁଁ ଯେ ଭିଡିଓରେ ଝିଅଟି କ୍ଷେତ୍ର ଭିତରେ ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ତାକୁ ଦେଖୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓରେ ଝିଅଟି ମଦର ଇଣ୍ଡିଆର ନୃତ୍ୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନକଲ କରିଛି, ଏପରିକି ଝିଅଟି ସମାନ ଲେହେଙ୍ଗା ପିନ୍ଧି ନାଚିଛି ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *