ମଲାଇକା ଅରୋଡା ଖୋଲିଲେ ବେଡ଼ରୁମର ର-ହ-ସ୍ୟ, ଜଣାଇଲେ ରୋମାନ୍ସ ସମୟରେ କେଉଁ ପୋଜିଶନରେ ଆସିଥାଏ ମଜା

ମଲାଇକା ଅରୋଡା(Malaika Arora)ଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟର ଯେତେ ପ୍ରଶଂସା କରିଲେ ମଧ୍ୟ କମ ହେବ। ୪୭ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଫିଟ ଆଣ୍ଡ ଫାଇନ ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଫିଟନେସର ର-ହ-ସ୍ୟ ସମସ୍ତେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଚାହାନ୍ତି। ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଜିମରେ ଝାଳ ବୁହାଇଥାନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ନିଜ ଖାଇବା ପିଇବା ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଧ୍ୟାନ ଦେଇଥାନ୍ତି। ସେ କେବଳ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର ଖାଦ୍ୟ ହିଁ ଖାଇବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଶରୀର ବୟସର ଏହି ପିଢ଼ିରେ ମଧ୍ୟ ଆ-କ-ର୍ଷ-କ ଅଟେ।

ମଲାଇକା ଅରୋଡା ସିନେମା ଠାରୁ ଅଧିକ ନିଜ ଜୀବନକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି। ଅର୍ଜୁନ କପୂର(Arjun Kapoor)ଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଲଭ ଆଫେୟାର ମିଡିଆରେ ବୋଧହୁଏ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଏକା ସାଥିରେ ଅନେକ ଜାଗାରେ ଦେଖା ଯାଉଛି। ଗୌରବର କଥା ହେଉଛି କି ପ୍ରଥମେ ସେ ଅରବାଜ ଖାନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ କିନ୍ତୁ ପରେ ତାଙ୍କର ଛାଡ଼ପତ୍ର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା।

ମଲାଇକା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଛନ୍ତି। ବିଶେଷକରି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ତାଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ଫ୍ୟାନ ଫଲୋଇଙ୍ଗ ଅଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ସେ ନିଜ ଜୀବନ ସହିତ ଯୋଡା ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ମଲାଇକାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଫଟୋ ଏବଂ ଅର୍ଜୁନ କପୂରଙ୍କ ସହିତ ଆଫେୟାର ଚାଲିବାକୁ ନେଇ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି। ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଲାଇକାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଏମିତି ପୁରୁଣା ଇଣ୍ଟରବ୍ୟୁ ବିଷୟରେ ଜଣାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ବେଡ଼ରୁମ ସିକ୍ରେଟ ଜନତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ମଲାଇକା ନେହା ଧୁପିୟାଙ୍କ ଚ୍ୟାଟ ଶୋକୁ ଆସିଥିଲେ। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ନିଜ ଜୀବନର ଅନେକ ର-ହ-ସ୍ୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ କହିଥିଲେ। ସେ ନିଜ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଠାରୁ ନେଇ ବେଡ଼ରୁମ ରୋ-ମା-ନ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତିଟି ବିଷୟରେ କଥା ହୋଇଥିଲେ। ନେହା ତାଙ୍କୁ ପଚାରିଥିଲେ କି ଆପଣଙ୍କୁ କେମିତି ପୁଅ ପସନ୍ଦ ଆସନ୍ତି? ଏହା ଉପରେ ମଲାଇକା କହିଥିଲେ କି ତାଙ୍କୁ ବୀୟର୍ଡ ବୟ ବା ଦାଢିବାଲା ପୁଅ ଅଧିକ ପସନ୍ଦ ଆସନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କର ଯଦି ମାନବିକତା ଭଲ ଥାଏ ତ ଏହା ସୁନା ଉପରେ ସୁହାଗ ଅଟେ।

ନେହା ଏହି ଇଣ୍ଟରବ୍ୟୁରେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଠାରୁ ତାଙ୍କ ବେଡ଼ରୁମ ସିକ୍ରେଟ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିଲେ। ସେ ପଚାରିଥିଲେ କି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ସେ-କ୍ସ ପୋଜିଶନ କେଉଁଟା ଅଟେ? ଏହା ଉପରେ ମଲାଇକା କହିଥିଲେ କି ‘ମୋତେ ଉପରେ ରହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ।’ ତାଙ୍କର ଏହି ଜବାବ ଶୁଣି ଦୁଇ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହସିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ।

ମଲାଇକାଙ୍କ ଏହି ଜବାବ ପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟ୍ରୋଲ କରା ଯାଇଥିଲା। ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ କରିଥିଲେ। ଯେମିତିକି ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କର ଏହି ଜବାବକୁ ଅର୍ଜୁନ କପୂରଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡି ଦେଇଥିଲେ। ହେଲେ ମଲାଇକାଙ୍କ ଉପରେ ଏହି ସବୁ କଥାକୁ ନେଇ କୈାଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ୁନାହିଁ। ସେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ନିଜ ଇଛା ଏବଂ ବିନ୍ଦାସ ଭାବରେ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହି କଥା ତାଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ଏବଂ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବନାଇ ଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *