ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ 11 ର ବର୍ଷରୁ ପ୍ରତିଦିନ 150 କୁକୁରଙ୍କୁ ଚିକେନ ବିରିୟାନି ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ କୁହନ୍ତି ଯେ – ‘ ଏମାନେ ତାଙ୍କର ସନ୍ତାନ ‘ । ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

58 ବର୍ଷିୟ ରଞ୍ଜିତ ନାଥ ଗତ 11 ବର୍ଷରୁ ପ୍ରତିଦିନ 150-17 କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତି । ତାଙ୍କର ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି । ଯାହାକୁ ନାଗପୁରର lifestyle ବ୍ଲଗର ଅଭିନବ ଜେସ୍ୱାନୀଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା । ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ ” ନାଗପୁରର Dog Man ” ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ ସେ କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ବିସ୍କୁଟ ଖାଇବାକୁ ଦେଇ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କୁ ଚିକେନ ଏବଂ ମଟନ ବିରିୟାନି ଖାଇବାକୁ ଦଉଛନ୍ତି ।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ :

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JUST NAGPUR THINGS (@abhinavjeswani)

ରଞ୍ଜିତ ପ୍ରତିଦିନ 35 ରୁ 40 କିଲୋଗ୍ରାମ ବିରିୟାନି ରାନ୍ଧନ୍ତି । ରଞ୍ଜିତଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ରାହୁଲ ମୋଟୱାନୀ କୁହନ୍ତି ଯେ , ‘ ସେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷରୁ ଏସବୁ କରୁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମହାମାରୀ ଆରମ୍ଭ ହେବାରୁ ସେ ଏହାକୁ ଅଧିକ ବିସ୍ତାର କରିଛନ୍ତି । ସେ ଭ୍ରମଣକାରୀ କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ସାନ୍ତାନ ବୋଲି କୁହନ୍ତି ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JUST NAGPUR THINGS (@abhinavjeswani)

ସେ କୁହନ୍ତି ଯେ , ‘ ତାଙ୍କୁ ଦୁର୍ବୁତ୍ତ କିମ୍ବା କୁକୁର ବୋଲି କହିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ନାହିଁ । ସେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ସନ୍ତାନ ଭଳି ମାନନ୍ତି । ସେ ଦିନରେ ବିରିୟାନି ତିଆରି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଖାଦ୍ୟ ଖୁଆଇବା ପାଇଁ ବାଇକରେ ବୁଲନ୍ତି । ଏହି ବିରିୟାନିରେ ଚିକେନ କମ ଏବଂ ହାଡ଼ ଅଧିକ ଥାଏ ।

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ lifestyle ବ୍ଲଗର ଅଭିନବ ଜେସୱାନୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଦୁଇଟି ଭିଡ଼ିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି । ବର୍ତ୍ତମାନ ଭିଡ଼ିଓରେ 12 ହଜାର ଏବଂ 9 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ମିଳିସାରିଛି । ଲୋକମାନେ ଭିଡ଼ିଓରେ ଖୁବ କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ରଞ୍ଜିତ ନାଥଙ୍କର ଖୁବ ପ୍ରସଂଶା କରିଛନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *