ଏହାକୁ କୁହନ୍ତି ଜିଗର ! ଷଣ୍ଢ ଉପରେ ବସି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ନେଲେ ମଜା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ ଲୋକ, ହୃଦୟକୁ ସମ୍ଭାଳିକି ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଏହା ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ ଯେତେବେଳେ ଷଣ୍ଢକୁ ରାଗ ଲାଗିଥାଏ ତ ସେ କେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ତା-ଣ୍ଡ-ବ କରିଥାଏ। ଅନେକ ଥର ତ ସେ ରାଗରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜୀବନ ନେବା ଭଳି ହ-ମ-ଲା ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ। କିନ୍ତୁ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ଷଣ୍ଢ ସହିତ ମଜା କରୁଛନ୍ତି, ତାକୁ ଦେଖି ତ ଏହା ଲାଗୁଛି କି ଏମିତି କରିବା ପାଇଁ ମଜବୁତ ‘ଜିଗର’ର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଜୀବଜନ୍ତୁ ମାନଙ୍କ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଥାଏ। ଏମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ବହୁତ ମଜାଦାର ଏବଂ କ୍ୟୁଟ ହୋଇଥାଏ। ସେଠାରେ, କିଛି ଭିଡିଓ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଭଳି ମଧ୍ୟ ହୋଇଥାଏ। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓରୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ମଜା ମଧ୍ୟ ନିଅନ୍ତି ଏବଂ ଏହାକୁ ଅଲଗା-ଅଲଗା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ଗୋଟିଏ ଏମିତି ହିଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଜନକ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଷଣ୍ଢ ଉପରେ ବସି ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ନିଜ ଖୁସିକୁ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ତାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଏହା ତ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ ଯେତେବେଳେ ଷଣ୍ଢକୁ ରାଗ ଲାଗିଥାଏ ତ ସେ କେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ତା-ଣ୍ଡ-ବ କରିଥାଏ। ଅନେକ ଥର ତ ସେ ରାଗରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଜୀବନ ନେବା ଭଳି ହ-ମ-ଲା ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ। କିନ୍ତୁ, ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ଷଣ୍ଢ ସହିତ ମଜା କରୁଛନ୍ତି, ତାକୁ ଦେଖି ତ ଏହା ଲାଗୁଛି କି ଏମିତି କରିବା ପାଇଁ ମଜବୁତ ‘ଜିଗର’ର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି। ଯେମିତି କି ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କେଉଁ ଭଳି ଭାବରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଷଣ୍ଢର ଶିଙ୍ଘକୁ ଧରି ତା ଉପରେ ବସି ଯାଇଥାନ୍ତି। ଷଣ୍ଢ ତାଙ୍କୁ ପକେଇ ଦେବାପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଚେଷ୍ଟା କରିଥାଏ, କିନ୍ତୁ ସେ ମଜାରେ ତା ଉପରେ ବସି ରହିଥାନ୍ତି। ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ଆରାମରେ ସେ ତଳକୁ ଓହ୍ଲେଇ ଯାଇଥାନ୍ତି ଏବଂ ଜିତର ଉତ୍ସବ ପାଳନ କରିଥାନ୍ତି। ତ ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ…

‘ବହୁତ ଭୟ-ଙ୍କର ଅଟେ ଏହି ଭିଡିଓ’

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଗୋଟିଏ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥିବେ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଅଲଗା-ଅଲଗା ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଉଛି। ଟୁଇଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଡିଆନ ପୋ-ଲି-ସ ସର୍ଭିସର ଅଧିକାରୀ ରୁପିନ ଶର୍ମା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘#ମହିଷାସୁର #କୋରୋନା ରୁ ବଞ୍ଚିବାର ଉପାୟ, ଦୁଇଜଣ #VACCସିଙ୍ଘକୁ ଛାଡ ନାହିଁ’। ବର୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହା ଉପରୁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *