ପାଟିରେ ଧୂ-ଆଁ କୁ ରିଙ୍ଗ ତିଆରି କରୁଥିଲେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି, ହଠାତ୍ ଏକ ଚାପୁଡ଼ା ବାଜିଲା ଜୋରସେ ମୁହଁକୁ – ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦୋକାନରେ ଠିଆ ହୋଇ ଧୂ-ଆଁ ସହିତ ରିଙ୍ଗ ତିଆରି କରୁଥିଲେ। (ମ୍ୟାନ୍ ମେକିଙ୍ଗ୍ ରିଙ୍ଗ୍ ଦ୍ୱାରା ଧୂଆଁ ଲଗାଇ) ସେଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଠିଆ ହୋଇ ଦେଖୁଥିଲେ। ତା’ପରେ ତା ମୁହଁରେ କୁ ଏକ ଚା-ପୁଡ଼ା ମାରି-ଲା।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ହସି ହସି ଗଡି ଯିବେ। ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଦେଖିଥିବେ, ଯେଉଁଠାରେ ଲୋକମାନେ ହୁ-କା ଧୂ-ଆଁରୁ ରିଙ୍ଗ ତିଆରି କରନ୍ତି । ସେମାନେ ଧୂ-ଆଁ ସହିତ ଅନେକ ମଜାଦାର କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ଯାହା ଦେଖିଲେ ମଜା ଆସିଯାଏ। ଏକ ଦୋକାନରେ ଠିଆ ହୋଇ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଧୂଆଁ ସହିତ ପାଟିରେ ରିଙ୍ଗ ତିଆରି କରୁଥିଲେ (Man Making Rings By Putting Smoke In Mouth) ସେଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଠିଆ ହୋଇ ଦେଖୁଥିଲେ । ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁକୁ ଏକ ଚା-ପୁଡ଼ା ମା-ରିଲା ।

ଆଇପିଏସ୍ ଅଫିସର ରୁପିନ ଶର୍ମା ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ହୁକା ପାର୍ଲରରେ ହୁ-କା ଟାଣି ଧୂ-ଆଁ କୁ ରିଙ୍ଗ ପରିତିଆରି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି । ଯେତେବେଳେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଯତ୍ନର ସହ ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି । ସେ ଧୂ-ଆଁ ବାହାର କରିବା ମାତ୍ରେ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ସେ ରିଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକୁ ହଟାଇବେ ଭାବନ୍ତି । ତା’ପରେ ସେ ତାଙ୍କ ଗାଲରେ ଚାପୁ-ଡ଼ା ମା-ରି ପଳାୟନ କରନ୍ତି। ରିଙ୍ଗ ବାହାର କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଟି ତା” ଉପକୁ ଜିନିଷ ଫିଙ୍ଗିବା ଆରମ୍ଭ କରେ।

https://twitter.com/shubhankarvrm/status/1365244754879938560?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1365244754879938560%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fkhabar.ndtv.com%2Fnews%2Fzara-hatke%2Fman-was-making-rings-by-putting-smoke-in-his-mouth-slap-to-other-who-watching-see-viral-video-2381717

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *