ରାସ୍ତା ଉପରେ ପାଣି ମଧ୍ୟରେ ମୋବାଇଲ ଦେଖି ଦେଖି ଯାଉଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ହଠାତ ଗଭୀର ନାଳ ମଧ୍ୟରେ ପଡ଼ିଗଲେ ଏବଂ ପୁଣି… – ଦେଖନ୍ତୁ Video

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି ରାସ୍ତା ଉପରେ ମୋବାଇଲ ଦେଖି ଦେଖି ମଜାରେ ଚାଲି ଯାଉଛନ୍ତି। ଅଳ୍ପ ଦୂରକୁ ଯିବାପରେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ହଠାତ ଗୋଟିଏ ଗଭିର ଗାତକୁ ପଡି ଯାଇଥାନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରାୟତଃ ଗୋଟିଏ ଠାରୁ ବଢ଼ି ଆଉ ଗୋଟିଏ ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ହସ ରୋକି ନଥାଏ। ତ ସେଠାରେ, କିଛି ଭିଡିଓ ଏମିତି ହୋଇଥାଏ ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆମେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଇଥାଉ। ଏମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ହସକୁ ରୋକି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଣିରେ ଭର୍ତ୍ତି ରାସ୍ତା ଉପରେ ମୋବାଇଲ ଦେଖି ଦେଖି ମଜାରେ ଚାଲି ଯାଉଛନ୍ତି। ଅଳ୍ପ ଦୂରକୁ ଯିବାପରେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ହଠାତ ଗୋଟିଏ ଗଭିର ଗାତକୁ ପଡି ଯାଇଥାନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜଠାରୁ ଅଧିକ ନିଜ ମୋବାଇଲକୁ ବଞ୍ଚେଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି। ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି ଏବଂ ଏହି ଭିଡିଓ ଜୋରରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dennys Gonzalez (@dennys_gonzalez85)

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏହି ଶିକ୍ଷା ମଧ୍ୟ ମିଳିଥାଏ କି ରାସ୍ତାରେ ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କେଉଁଆଡେ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେ ପାଦ ହେଉ କିମ୍ବା ପୁଣି କୈାଣସି ଗାଡ଼ି ଉପରେ ଏହିପରି ଆପଣ ମୋବାଇଲରେ କଥା ହେବା କିମ୍ବା ଏବଂ ମୋବାଇଲ ଦେଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। କାରଣ ଏମିତି କରିବା କାହାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଭୟ-ଙ୍କର ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରତିଦିନ ମୋବାଇଲ ସହିତ ଯୋଡା ଏମିତି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାକୁ ଲାଗିଥାଏ। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ କ’ଣ ବୁଝିଲେ କମେଣ୍ଟରେ ଆମକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଜଣାନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *