ଯେଉଁ ବଡି ବିଲଡର ସେ-କ୍ସ ଡଲ୍ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏପରି କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି !

ଦୁନିଆରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଏତେ ପ୍ରକାରର ଯେ ଆପଣ ନିଜେ ଜାଣିପାରିବେନି ଭାଇମାନେ କଣ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି । କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କେହି ନିଜକୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି, ତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ କେହି ଜଣେ ସେ-କ୍ସ ଡଲ୍ କୁ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି । ଜଣେ ବଡି ବିଲଡର୍ ଏକ ସେ-କ୍ସ ଡଲ୍ ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଗତ ବର୍ଷ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଯାହା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେ ପୁନର୍ବାର ଆଲୋଚନାର ବିଷୟ ପାଲଟିବେ ।

କ’ଣ ତାଙ୍କ ନାମ ?

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ କାଜାଖସ୍ଥାନର ନାମ ହେଉଛି ୟୁରୀ ଟୋଲୋଚକୋ । ସେ ଏହି ବିଚିତ୍ର ବିବାହର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିଥିଲେ । ସେ ଗତ ବର୍ଷ ନଭେମ୍ବରରେ ଏହି ସେ-କ୍ସ ଡଲ୍ କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ।

ସେ ଏହି ଡଲ୍ ର ନାମ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି :-

ୟୁରୀ ଏହି ସେ-କ୍ସ ଡଲ୍ ର ନାମ ମଧ୍ୟ ରଖିଛନ୍ତି । ଏହାର ନାମ ଅଟେ ମାର୍ଗୋ । ୟୁରୀଙ୍କ ପାଖରେ ଏହି ଡଲ୍ କୁ ବହୁତ ପୂର୍ବରୁ ଥିଲା । ୟୁରୀ 2019 ରେ ବିବାହ ପାଇଁ ମାର୍ଗୋକୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଡଲ୍ ସହିତ ସେ ବୁଲିବା, ଯୋଗ କରିବା, ବାର୍ ଏବଂ ପାର୍ଟୀକୁ ଯିବା ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି ।

ବର୍ତ୍ତମାନ କଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି?

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଉ ଏକ ସେ-କ୍ସ ଡଲଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି । ଏହାର ନାମ ଲୋଲା ଏବଂ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହାକୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଡଲ୍ ଟି ଏକ ବଡ଼ ଚିକେନ୍ ପରି । ୟୁରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସେ-କ୍ସ ଡଲ ସହିତ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

ପୁନର୍ବାର ଲୋକଙ୍କୁ କରିବେ ଚକିତ :-

ୟୁରୀ ପ୍ରଥମେ ସେ-କ୍ସ ଡଲ୍ ସହିତ ବିବାହ କଲାବେଳେ ଦୁନିଆ ଚକିତ ହୋଇଥିଲା । ଏବେ ଯଦି ସେ ଏହା ପୁନର୍ବାର କରନ୍ତି… ଦୁନିଆ ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବ ହିଁ । ତେବେ ଆପଣ ଏ ବିଷୟରେ କ’ଣ କହିବେ ?

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *