କିଛି ସମୟ ପଣ୍ଡିତ ବାହାରକୁ ପଳେଇଲେ, ମଣ୍ଡପରେ ବର-କନିଆ ଏପରି ମସ୍ତି କଲେ , ଦେଖନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ

ବିବାହ ସମୟରେ ଏପରି କିଛିଥର ଦେଖାଯାଇଛି ଯେ ବର ଏବଂ କନିଆ ନିଜ ଶୈଳୀରେ ମସ୍ତି କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି । ଏହିପରି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓରେ ମିଳିଥିବା ପୋଷ୍ଟ ଅନୁସାରେ, ପଣ୍ଡିତ କୌଣସି କାରଣରୁ ନିଜ ସ୍ଥାନରୁ ଉଠି ପଳାଇଯାଆନ୍ତି । ପରେ ବର ଏବଂ କନିଆ ଦ୍ୱାରା ହୋଇଥିବା ମସ୍ତି କ୍ୟାମେରାରେ ରେ-କ-ର୍ଡ ହୋଇଛି ।

ବିବାହ ମଣ୍ଡପରେ ବର-କନିଆର ମସ୍ତି :

ବିବାହ ମଣ୍ଡପରେ ଆପଣ ବର-କନିଆକୁ ପରିକ୍ରମ କରୁଥିବାର ଦେଖିଥିବେ । ଏତିକି ନୁହେଁ ବରଂ ଉଭୟ ବଚନ ମଧ୍ୟ ନେଇଥାଆନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଘଣ୍ଟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଣ୍ଡିତଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରଉଚ୍ଚାରଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ଶୁଣନ୍ତି । ବିବାହ କରାଉଥିବା ପଣ୍ଡିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ନିଜ ସ୍ଥାନରୁ ଉଠି ପଳାଇଯାଆନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ନବବିବାହିତ ଦମ୍ପତ୍ତି ମଣ୍ଡପରେ ବସି ବୋତଲ ବୁଲାଇ ଛିଡା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ଲାଗିଥିଲେ ।

ମସ୍ତିପୂର୍ଣ ଶୈଳୀରେ ଭିଡ଼ିଓଟି ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି :

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Naughty Society (@_naughtysociety)

ପ୍ରଥମେ ବର ବୋତଲକୁ ଉଠାଇ ବୁଲାଇବାକୁ ଲାଗେ ଏହା ଦେଖି କନିଆ ମଧ୍ୟ ଏପରି କରିବାକୁ ଲାଗେ । ଉଭୟଙ୍କର ଏହି ମସ୍ତିପୂର୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ପସନ୍ଦ ଆସୁଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ 65 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇସାରିଛି । ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟିକୁ ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ଆସିଛି । ଜଣେ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ କହିଛନ୍ତି , ‘ ସେ ଚିଡ଼ିଆ ଉଡ଼ ଖେଳିବେ ‘ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *