ମୃ-ତ୍ୟୁର ଗୁ-ଜବ ମଧ୍ୟରେ ମିନାକ୍ଷୀ ସେଶାଡ୍ରିଙ୍କୁ ଦେଖି ଲାଗିଲା ଝଟକା, କହିବେ – କଣ ଏଇ ସେହି , ଯାହାଙ୍କୁ ” ଦାମିନୀରେ ” ଦେଖିଥିଲେ

ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଶିଖାନ୍ତି ନୃତ୍ୟ :

ବାହାଘର ପରେ ମିନାକ୍ଷୀ ଆମେରିକା ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେ ହରିଷ ମେଶୁରଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିଲା । ସେ ନିଜ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅ ସହିତ ଆମେରିକାରେ ରୁହନ୍ତି । ସେ ଆମେରିକାରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କ୍ଳାସିକାଲ ନୃତ୍ୟ ଶିଖାନ୍ତି ଏବଂ ସେ ନିଜର ଏକ ନୃତ୍ୟ ଏକାଡେମୀ ମଧ୍ୟ ଖୋଲିଛନ୍ତି । ଯାହାର ନାମ ଚେରିସ ଇନଷ୍ଟିଚ୍ୟୁଟ ଅଫ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଅଟେ ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି :

ମିନାକ୍ଷୀ ସେଶାଡ୍ରିଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର 1983 ମସିହାରେ ଆସିଥିଲା । ଯାହାର ନାମ ‘ ହିରୋ ‘ ଥିଲା । ଏଥିରେ ସେ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ନଜର ଆସିଥିଲେ । ‘ ମେରି ଜଙ୍ଗ ‘ , ‘ ଡକେତ ‘ , ‘ 20 ସାଲ ବାଦ ‘ , ‘ ଗଙ୍ଗା ଯମୁନା ସରସ୍ୱତୀ ‘ , ‘ ବିଜୟ ‘ , ‘ ଶହଂଶାହ ‘ , ‘ ତୁଫାନ ‘ , ‘ ଜୋସିଲେ ‘ , ‘ ଜୁର୍ମ ‘ , ‘ ଘାୟଲ ‘ , ‘ ଘର ହୋ ତୋ ଏସା ‘ , ‘ ଆଦମୀ ଖିଲୋନା ହେ ‘ , ‘ ଦାମିନୀ ‘ , ‘ ଘାତକ ‘ ଭଳି ଚଳଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଛନ୍ତି ।

ଏହି ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ସହ କାମ କରିଥିଲେ :

ସେ ଜ୍ୟାକି ଶ୍ରଫ , ଋଷି କପୁର , ଅନିଲ କପୁର , ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ , ସନି ଦେଓଲ , ଗୋବିନ୍ଦା , ବିନୋଦ ଖନ୍ନା , ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସହ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପରଦାରେ ରୋମାନ୍ସ କରିଥିଲେ ।

ମିନାକ୍ଷୀଙ୍କର ଦୁଇଟି ପିଲା ଅଛନ୍ତି :

ସେ 1995 ମସିହାରେ ହରିଷ ମେଶୁର ନାମକ ଏକ ବିନିଯୋଗ ବ୍ୟାଙ୍କରଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଶୀଘ୍ର ସେ ଆମେରିକା ଚାଲିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଓ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଟେକ୍ସାସରେ ରହୁଛନ୍ତି ।

ମିନାକ୍ଷୀ ଟେକ୍ସାସରେ ରହୁଛନ୍ତି :

ସେ ଟେକ୍ସାସରେ ଭାରତୀୟ ଶାସ୍ତ୍ରୀୟ ନୃତ୍ୟ ଶିଖାନ୍ତି । ସେ ଦାନ ଏବଂ ପାଣ୍ଠି ସଂଗ୍ରହ କାର୍ଯ୍ୟାକ୍ରମରେ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରନ୍ତି । ସେ ନିଜର 15 ବର୍ଷ କ୍ୟାରିଅରରେ ହିନ୍ଦୀ , ତେଲୁଗୁ ଏବଂ ତାମିଲି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ କାମ କରିଥିଲେ । ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭୂମିକାକୁ ଲୋକେ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ ।

ପ୍ରସଂଶକମାନେ ଖବର ପଚାରିଥିଲେ :

ଜଣାଇଦେଉଛୁ ଯେ , ଅତୀତରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମିନାକ୍ଷୀ ସେଶାଡ୍ରି ଙ୍କ ମୃ-ତ୍ୟୁର ଖବର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବିସ୍ତାର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଯାହାପରେ ଲୋକମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ପଚାରୁଥିଲେ ।

ମୃ-ତ୍ୟୁର ଗୁଜ-ବ ଉଡିବାକୁ ଲାଗିଲା :

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଠାତ ଆଲୋଚନା ହେବାକୁ ଲାଗିଲା ଯେ 90 ଦଶକର ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଡ୍ରିଙ୍କ covid -19 ଯୋଗୁଁ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି । ଯଦିଓ ଏହା ଏକ ଗୁଜବ ଥିଲା । କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ମୀନାକ୍ଷୀ ସେଶାଡ୍ରିଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଟିଭି ଶୋ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହାର ଲିଙ୍କ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦେଖିବା ପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବ୍ୟାପିଗଲା ଯେ ମୀନାକ୍ଷୀ ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *