ପାକିସ୍ତାନରେ ଗଡିଲା ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନ, ଭିତରେ ଚାଲିଛି ଏମିତି କାମ ଦେଖିଲେ ରୋକିପାରିବେନି ହସ

ପାକିସ୍ତାନ ଏପରି ଏକ ଦେଶ ଯେଉଁଠାରୁ ସବୁବେଳେ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଆସେ | ଏଠାକାର ଲୋକମାନେ ବିଭିନ୍ନ ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ନିଜର ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ଭିଡିଓଗୁଡିକ ସମ୍ପର୍କରେ ଯିବା, ଯାହାକି ନିକଟରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ବାସ୍ତବରେ ଏହି ସମସ୍ତ ଭିଡିଓ ପାକିସ୍ତାନର ପ୍ରଥମ ମେଟ୍ରୋ ଟ୍ରେନର ଅଟେ | ବାସ୍ତବରେ, ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଲାହୋର ସହରରେ ୨୭ କିଲୋମିଟର ୨୬ ଷ୍ଟେସନ ‘କମଳା ଲାଇନ’ ଡେଲି | ଏହା ପରେ ଏପରି କିଛି ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଲା ଯେ ଯାହାକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପେଟ ହସରେ ଫାଟି ପଡ଼ିବ।

https://twitter.com/DanyalGilani/status/1323174023195430912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1323174023195430912%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.indiafeeds.org%2F29007%2Fwatch-funny-video-of-pakistan-metro-train%2F

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ମାମୁଁ କିପରି ମେଟ୍ରୋ ଭିତରେ ନିଜ ପିଲାଙ୍କୁ ଖେଳାଉଛନ୍ତି| ଏହି ଭିଡିଓକୁ @DanyalGilani ନାମକ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଅଂଶୀଦାର କରିଛନ୍ତି | ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଲାହୋରର କମଳା ଲାଇନ ମେଟ୍ରୋ ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ନୂତନ ମନୋରଞ୍ଜନ ସୁଯୋଗ ଦେଉଛି’ ଏହି ଭିଡ଼ିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ପାକିସ୍ତାନୀ ପିଲା ମେଟ୍ରୋକୁ ତାଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳର ଉଦ୍ୟାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି। ସେ ମେଟ୍ରୋରେ ଥିବା ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ସୁଇଙ୍ଗ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ବହୁତ ମଜାଦାର ଅଟେ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଲୋକମାନେ ଏଭଳି ଭିଡିଓକୁ ପରିହାସ କରୁଛନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ପଟେ କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ସେମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଭିଡିଓରେ କିଛି ଭୁଲ ନାହିଁ | ମାମୁଁ କେବଳ ପିଲାଟି ସହିତ ମଜା କରୁଛି।

https://twitter.com/DanyalGilani/status/1323174023195430912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1323483807354376193%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.indiafeeds.org%2F29007%2Fwatch-funny-video-of-pakistan-metro-train%2F

କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପାକିସ୍ତାନର ପିଲାମାନେ ମେଟ୍ରୋ ନୁହେଁ ଶିକ୍ଷା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ତରଙ୍ଗରେ ନିର୍ମିତ ଏହି ମେଟ୍ରୋ ଲାଇନ ଚୀନ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିର୍ମିତ ହୋଇଛି | ଏବେ ମେଟ୍ରୋ ଭିତରେ ଆଉ ଏକ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବା |

ମଜା ଆସିଗଲା । ଚାଲନ୍ତୁ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା।

ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିଲା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଣ ଲାଗୁଛି ? ପାକିସ୍ତାନରେ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବା ଠିକ୍ ଥିଲା କି !

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *