ମିଥୁନଙ୍କ ଘରର ସୁରକ୍ଷାରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ୭୬ ଟି କୁକୁର, ସେମାନଙ୍କ ରହିବା ପାଇଁ ଘରେ ଲାଗିଛି ଏସି

କୁକୁର ମଣିଷର ସବୁଠାରୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବନ୍ଧୁ ହେଇଥାଏ । ଏହି କଥାରେ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ସତ୍ୟତା ରହିଛି । ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ଘରେ କୁକୁରଙ୍କୁ ପାଳନ୍ତି। ଏହି କୁକୁର କେବଳ ସେମାନଙ୍କ ଘରକୁ ସୁ-ରକ୍ଷା ଦେଇନଥାନ୍ତି ବରଂ ସେମାନଙ୍କ ମାଲିକଙ୍କ ଇମୋସନାଲ ସପୋଟର ବି ହୋଇଥାନ୍ତି। କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବା ଦ୍ବାରା ମୁଡ ଠିକ୍ ରୁହେ ଏବଂ ଟେନସନ ମଧ୍ୟ ହ୍ରା-ସ ହୁଏ । ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣତଃ ଗୋଟିଏ କିମ୍ବା ଦୁଇଟି କୁକୁର ନିଜ ଘରେ ରଖନ୍ତି। ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଜଣେ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ପରିଚିତ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ତାଙ୍କ ଘରେ ୭୬ ଟି କୁକୁର ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତା ଅନ୍ୟ କେହି ନୁହେଁ ବଲିଉଡର ଡିସ୍କୋ ଦ୍ୟାନ୍ସର୍ ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ।

Google

ମିଥୁନ ଜଣେ ବହୁତ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି । ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ କୁକୁରଙ୍କୁ ପାଳିପାରିଛନ୍ତି । ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ମିଥୁନଙ୍କ ବାର୍ଷିକ ଆୟ ପ୍ରାୟ 240 କୋଟି ଟଙ୍କା । ମିଥୁନ ହୁଏତ ବର୍ତ୍ତମାନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଜଗତ ଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କର ବିଭିନ୍ନ ହୋଟେଲ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କ ଜାଣିବା ପାଇଁ କହିରକହୁଛୁ କି ମିଥୁନଙ୍କର Gemini’s Monarch Group ଅଧୀନରେ ଅନେକ ହୋଟେଲ ଅଛି । ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଆୟ ଏଠାରୁ ଆସେ।

ସେ କଥା ଛାଡ଼ନ୍ତୁ ଏଠାରେ ଆମେ ମିଥୁନ୍ ଏବଂ ତାଙ୍କ କୁକୁରମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଗଭୀର ସ୍ନେହ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କହୁଛୁ। ମିଥୁନଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇରେ ଦୁଇଟି ଘର ଅଛି । ଗୋଟିଏ ଘର ବାନ୍ଦ୍ରା ଏବଂ ଅନ୍ୟଟି ମା-ଡ଼ ଦ୍ୱୀପରେ ଅଛି । ମିଥୁନଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ବାଲା ଘରେ ମୋଟ ୩୮ କୁକୁର ଅଛନ୍ତି। ଏହି କାରଣରୁ ମିଥୁନ ଜଣେ ପଶୁପ୍ରେମୀ । ସେ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି । ମିଥୁନ କୁକୁରମାନଙ୍କର ତଦାରଖ କରୁଥିବା ଏକ ଏନଜିଓ ଡଗ୍ କେୟାର ସେଣ୍ଟର କେନେଲ କ୍ଲବ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି। କୁକୁର ବ୍ୟତୀତ ମିଥୁନଙ୍କ ଘରେ ଅନେକ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଜାତିର ପକ୍ଷୀ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି।

Google

କୌତୁହଳର କଥା ଯେ ମିଥୁନ ତାଙ୍କ ଘରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରାଣୀକୁ ଏସି ରୁମରେ ରଖନ୍ତି । ଏହି କୋଠରୀଗୁଡ଼ିକରେ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଏହି ପଶୁମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଖେଳ ସାମଗ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ଅଛି। ଦିନ ବେଳା ସମସ୍ତ କୁକୁରମାନଙ୍କୁ ଦଉଡିରେ ବ-ନ୍ଧା ରଖା ଯାଉଥିବା ବେଳେ ରାତିରେ ଖୋଲାରେ ଛାଡିଦିଆଯାଏ। ଏତେ ସଂଖ୍ୟକ କୁକୁର ଥିବାରୁ ମିଥୁନଙ୍କ ଘର ମୁମ୍ବାଇର ସବୁଠାରୁ ସୁର-କ୍ଷିତ ବୋଲି ବିବେ-ଚନା କରାଯାଏ।

ମିଥୁନଙ୍କ ମୁମ୍ବାଇ ଥିବା ଘର ବ୍ୟତୀତ ତାଙ୍କ ଓଟିରେ ଥିବା ଘରେ ୭୬ କୁକୁର ଅଛନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ ବି ମିଥୁନ ଓଟି ଘରକୁ ଯାଆନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଏହି କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇଥା’ନ୍ତି । ଏହା ଏକ ଭଲ କଥା ଯେ ମିଥୁନଙ୍କ ପରି ଆକ୍ଟର ତାଙ୍କ ଟଙ୍କାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି । ସେ ତାଙ୍କର ପଶୁପ୍ରେମ ଦ୍ବାରା ସମାଜକୁ ଏକ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଛନ୍ତି ।

Google

କର୍ମକ୍ଷେତ୍ର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କହିଲେ ମିଥୁନଙ୍କୁ ଶେ-ଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୧୫ରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହାୱାଇଯାଦାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​। ସେବେଠାରୁ ସେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ନି-ଖୋ-ଜ ଅଛନ୍ତି। ମିଥୁନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ୬୭ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଗଲାଣି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେ ଆଉ ଅଧିକ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ବୟସର ଏହି ଘଡିରେ ସେ କେବଳ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପାଳିତ ପଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ମିଥୁନଙ୍କ କୁକୁରମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରେମ କିପରି ଲାଗିଲା ,ଆମକୁ କମେଟ୍ ରେ କୁହନ୍ତୁ। କଣ ଆପଣଙ୍କୁ କୁକୁର ପାଳିବାକୁ ଭଲ ଲାଗେ ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *