ମିଥୁନଙ୍କ ବୋହୂର ଶୋ ଟିଆରପିରେ ପୁଣି ଜିତିଲା, ସଲମାନଙ୍କ ବିଗ୍ ବସ୍ ଥରେ ବି ପହଞ୍ଚି ପାରିଲା ନାହିଁ ଟପ୍- ୫ରେ

ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସୋ ‘ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪’ ଏବଂ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ କୌନ୍ ବନେଗା କ୍ରୋରପତି ୪୫ ତମ ସପ୍ତାହ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ TRP ତାଲିକାର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୫ ସ୍ଥାନକୁ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିନାହିଁ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ସପ୍ତାହ ପରି , BARC ( ବ୍ରଡକ୍ୟାଷ୍ଟ ଦର୍ଶକ ଅନୁସଂଧାନ ପରିଷଦ) ମଧ୍ଯ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ରେଟିଂ ପ୍ରକାଶ କରିଛି। ବିଗ୍ ବସ୍ ଆରମ୍ଭ ହେବାର ଦେଢ଼ ମାସ ହୋଇଥିବା ବେଳେ KBC ଦେଢ଼ ସପ୍ତାହ ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ତଥାପି, ଉଭୟ ଶୋ ଥରେ ମଧ୍ୟ ଟପ୍-୫ ତିଆରି କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହୋଇନାହିଁ। ଟପ୍ -୫ ରେ ଏହି ସବୁ ଶୋ ଗୁଡ଼ିକ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେଗୁଡିକ କେଉଁ କେଉଁ ଧାରାବାହିକ ।

ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ବୋହୂ ମଦାଲସା, ରୂପାଲି ଗାଙ୍ଗୁଲି, ଏବଂ ସୁଦର୍ଶନ ପାଣ୍ଡେ ଷ୍ଟାରର ଶୋ ଅନୁପମା ଗତ କିଛି ସପ୍ତାହ ଧରି କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତି ଆସୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ମଧ୍ୟ ଶୀର୍ଷରେ ରହିଥିଲେ।

ଅନୁପମା:

ଏହି ଶୋ ’ହେଉଛି ଜଣେ ଗୃହିଣୀଙ୍କ କାହାଣୀ, ଯିଏ ସାରା ଜୀବନ ପରିବାର ନାମରେ ବିତାଇଥିଲା, ତଥାପି ସେ ପରିବାରର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରେମ ପାଇପାରିନଥିଲେ | କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଶୋ’ରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଯେ ଅନୁପମା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ବନରାଜଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହିତ ସାମ୍ନା ସାମନି ଧରିଥିଲେ । ସେବେଠାରୁ ଶୋ’ର ଟିଆରପିରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଜମ୍ପ ହୋଇଛି। 

କୁଣ୍ଡଳୀ ଭାଗ୍ୟ:

ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ଧାରାବାହିକର TRP ରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଜମ୍ପ୍ ହେଇଛି। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ତିନି ନମ୍ୱରରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଏହି ଶୋ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ଥାନ ହାସଲ କରିଛି। ଏହି ଶୋ’ ରେ ପ୍ରିତା ଏବଂ କରଣଙ୍କ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଶ୍ରଦ୍ଧା ଆର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଧିରଜ୍ ଧୂପର୍ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

କୁମକୁମ୍ ଭାଗ୍ୟ:

ଏହି ଶୋ’ ରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିନେତା ଅଭି ଏବଂ ପ୍ରଜ୍ଞାଙ୍କ ଯୋଡି ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏହି ଶୋ ତୃତୀୟ ସ୍ଥାନରେ ରହିଛି। ତେବେ ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଏହା ଚତୁର୍ଥ ନମ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଛି।

ଇଣ୍ଡିଆଜ ବେଷ୍ଟ ଡ୍ୟାନସର:

ଏହି ନୃତ୍ୟ ରିଆଲିଟୀ ଶୋ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏହାର ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫାଇନାଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଏହି ଶୋ ଦୁଇ ନମ୍ୱର୍ ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ତଥାପି, ଏଥର ମଧ୍ୟ ଶୀର୍ଷରେ ଚତୁର୍ଥ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। ଏହି ଶୋ’ ରେ ମଲାଇକା ଆରୋରା, ଟେରେନ୍ସ ଲୁଇ ଏବଂ ଗୀତା କପୁର ଜଜ୍ ଅଟନ୍ତି।

ତାରକ ମେହେଟା କା ଓଲଟା ଚଶମା:

SUB ଟିଭିର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ’ ତାରକ୍ ମେହେଟା କା ଓଲଟା ଚଶମା ପୁଣିଥରେ TRP ତାଲିକାରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। ଏଥର ଏହା ଏକ ପଞ୍ଚମ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। ସମ୍ପ୍ରତି ଶୋ’ ରେ ପପାଟଲାଲ୍ ଙ୍କ କାହାଣୀ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି। ସାମ୍ବାଦିକ ପପାଟଲାଲ୍ ଚାକିରି ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ମେକାନିକ୍ ହୁଅନ୍ତି ।

ଏଠାରେ ଆମେ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସଲମାନଙ୍କ ସୋ ବିଗ୍ ବସ୍, ଯାହା ଗତ ସିଜନରେ ଟିଆରପି ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି, ହେଲେ ଟପ୍ -୫ ରେ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ । ନିର୍ମାତାମାନେ ଶୋ’ର ଟିଆରପିରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କୌଶଳ ରଖିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସମାଧାନ କାମ କରୁ ନାହାଁନ୍ତି। ଏଭିକ୍ସନ ପରେ ମଧ୍ୟ ନିର୍ମାତାମାନେ TRP ପାଇଁ ଶୋ’ ରେ କବିତା କୌଶିକଙ୍କୁ ପୁନଃ ପ୍ରବେଶ କରାଇଥିଲେ , ହେଲେ କିଛି ଫାଇଦା ହେଇନଥିଲା।ଏଥର ବିଗ୍ ବସ୍ ୧୪ ର ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ନିରାଶାଜନକ ଥିଲା।ଏପରିକି ପ୍ରିମୀୟର ଏପିଶୋଡ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ବିଶେଷ ପସନ୍ଦ ନଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *