‘ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଗାଲ’ ବାଲି ଏହି ମଡେଲଙ୍କ ସର୍ଜରୀର ପୂର୍ବ ଫଟୋକୁ ଦେଖି ଚିହ୍ନି ପାରିବେ ନାହିଁ ଆପଣ

ଜଣେ ୟୁକ୍ରେନନିୟନ ମଡେଲ (Ukrainian model), ଯାହାର ‘ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଗାଲ’ (world’s biggest cheeks)ହେବାର ଦାବି କରା ଯାଉଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର କିଛି ଥ୍ରୋବୈକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ସେ କାସ୍ମେଟିକ ସର୍ଜରୀରେ ପ୍ରଥମେ କେମିତି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ।

ଜଣେ ୟୁକ୍ରେନନିୟନ ମଡେଲ (Ukrainian model), ଯାହାର ‘ଦୁନିଆର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ଗାଲ’ (world’s biggest cheeks) ହେବାର ଦାବି କରାଯାଉଛି, ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର କିଛି ଥ୍ରୋବୈକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଦେଖି ପାରିବେ କି ସେ କାସ୍ମଟିକ ସର୍ଜରୀରେ ପ୍ରଥମେ କେମିତି ଦେଖା ଯାଉଥିଲେ।ଅନାସ୍ତାସିୟା ପୋକ୍ରେଶଚୁକ (Anastasia Pokreshchuk) ଆଜି ନିଜର ଉଦୀୟମାନ ଗାଲ ଏବଂ ବଢ଼ିଥିବା ଓଠ ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଟନ୍ତି।ଦ ସନ ମୁତାବକ, ଏହା କୈାଣସି କସ୍ମେଟିକ ସର୍ଜରୀ ଏବଂ ପକ୍ରିୟାର ପରିଣାମ ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ମୁହଁର ପୂର୍ଣ୍ଣତା ଏବଂ ବୋଟୋକ୍ସ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ସାମିଲ ଅଟେ।

୩୨ବର୍ଷିୟ ଅନାସ୍ତାସିୟା ପୋକ୍ରେଶଚୁକ ନିଜ ନଜରକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ୬ବର୍ଷ ଲଗାଇ ଦେଇଥିଲେ, ସେ ନିଜ ଚେହେରାକୁ ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ୨,୧୦୦ ଡଲାର କିମ୍ବା ପାଖାପାଖି ₹୧.୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ଦେଇଛନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ, ସେ ନିଜ ଶରୀର ସଂଶୋଧନର ଫଟୋ ଶେୟାର କରି ୨ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫଲୋଅର୍ସ ବନେଇ ସାରିଛନ୍ତି।

ତାଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଫଟୋରେ ତାଙ୍କର ଗୋଲାପି ଚୁଟି, କଣ୍ଟୈକ୍ଟ ଲେନ୍ସ ଏବଂ ଡ୍ରାମୈଟିକ ମେକଅପ ସାମିଲ ଅଟେ। ହେଲେ, ମଡେଲ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଶେୟରିଙ୍ଗ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଥ୍ରୋବୈକ ଫଟୋ ଶେୟାର କରୁଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଅଲଗା ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି।

“ପରିବର୍ତ୍ତନ – ୨୬ ଏବଂ ୩୨. ଆପଣ କେମିତି ବାଛିବେ?” ଅନାସ୍ତାସିୟା ପିକ୍ସ ପୂର୍ବରୁ ଏବଂ ପରେ ଶେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କ ପ୍ରୀ- ସର୍ଜରୀ ଦିନର ଫଟୋରୁ ଜଣା ପଡୁଛି କି ଅନାସ୍ତାସିୟାଙ୍କ ମୁହଁ ଉପରେ ଚୁଟି ନଥିଲା ଏବଂ ଚେହେରା ଉପରେ ଫିଲର୍ସ ନଥିଲା ଏବଂ ସେ କମସେ କମ ମେକଅପ କରିଥିଲେ।

ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୨୨ହଜାରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ସ ମିଳି ସାରିଛି ଏବଂ ଶହଶହ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଆସିସାରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ କେହିଜଣେ କହିଛନ୍ତି କି ମଡେଲ ନିଜ ଥ୍ରୋବୈକ ଫଟୋରେ “ଚିହ୍ନା ହିଁ ପଡୁ ନାହାନ୍ତି”।

ଅନାସ୍ତାସିୟା ପୋକ୍ରେଶଚୁକ ନିଜର ଏକ ଏବଂ ପୁରୁଣା ଫଟୋ ସହିତ ଏହାକୁ ଫଲୋ କରିଛନ୍ତି।

ଦ ମିରର ଅନୁସାରେ, ଏନସ୍ତାସିୟା ୨୬ବର୍ଷର ଥିଲେ ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଫେଶିୟଲ ଫିଲର କରିଥିଲେ।

ସେ କହିଛନ୍ତି, “ଯେତେବେଳେ ମୋତେ ଇଞ୍ଜେକ୍ସନ ମିଳିଥିଲା ଏବଂ ମୋ ଗାଲ ବଦଳୁଥିବାର ଦେଖା ଯାଇଥିଲା, ତ ମୋତେ ତା ସହିତ ପ୍ରେମ ହୋଇଯାଇଥିଲା, ମୁଁ ବୁଝି ପାରୁଛି କି ତାହା ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଅଜବ ଲାଗୁଛି କିନ୍ତୁ ମୋର କୈାଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ।”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *