ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମାଆ ଦେଖା ଯାଇଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର, ଫଟୋ ଦେଖିଲେ ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଯିବେ ଆପଣ

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ତାରକାମାନେ କୈାଣସି ନା କୈାଣସି କାରଣ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ଖବର ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି। ଯେମିତି କି ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛେ କି ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଜଣଙ୍କ ଠାରୁ ବଳି ଆଉଜଣେ ସୁନ୍ଦର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି, ଯିଏ ଆଗାମୀ ଦିନର ଖବର ମାନଙ୍କରେ ମୁଖ୍ୟ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି।

କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଲେଖା ମାଧ୍ୟମରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେଉଁ ମାନଙ୍କ ମାଆ ତାଙ୍କ ପରି ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଫିଟ ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ମାଆ ଝିଅଙ୍କ ଯୋଡିକୁ ଦେଖିବେ ତ ଆପଣ ନିଜେ ତଫାତ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ।ଲୁକ୍ସ ମାମଲାରେ ନିଜ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏମାନେ ଟକ୍କର ଦେଇଥାନ୍ତି।ତ ଚାଲନ୍ତୁ ଜଣିବା ଏହି ତାଲିକାରେ କେଉଁ-କେଉଁ ମାନଙ୍କ ସାମିଲ ହୋଇଛି।

ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା- ମୀରା ରୌତେଲା

ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ଭାରତୀୟ ମଡେଲ ଏବଂ ନାମିଦାମୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି। ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ନିଜ ମଡେଲିଙ୍ଗ ସମୟରେ ଅନେକ ବଡ଼-ବଡ଼ ବହିକୁ ନିଜ ନାମରେ କରିଛନ୍ତି। ଉର୍ବଶୀ ମିସ ୟୁନିଭର୍ସର ବହି ମଧ୍ୟ ନିଜ ନାମରେ କରି ସାରିଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲା ନିଜ ସିନେମା କ୍ୟାରିୟରର ଆରମ୍ଭ “ସିଂହ ସାହେବ ଦ ଗ୍ରେଟ”ରୁ କରିଥିଲେ। ଉର୍ବଶୀ ରୌତେଲାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ଲକ୍ଷଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦିୱାନା ଅଟନ୍ତି।

ଅଭିନେତ୍ରୀ ନିଜର ଏହି ସୁନ୍ଦରତା ନିଜ ମାଆଙ୍କ ଠାରୁ ହିଁ ପାଇଛନ୍ତି। ଉର୍ବଶୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ରହିଥାନ୍ତି ଏବଂ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରିଥାନ୍ତି। ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ନାମ ମୀରା ରୌତେଲା ଅଟେ। ଯେମିତି କି ଆପଣମାନେ ଫଟୋରେ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ତାଙ୍କ ମାଆ ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ ଉର୍ବଶୀଙ୍କ ଠାରୁ କମ ନୁହନ୍ତି।

ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେୟ- ଭାବନା ପାଣ୍ଡେୟ

ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେୟ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତା ଚଙ୍କୀ ପାଣ୍ଡେୟଙ୍କ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି। ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେୟ ନିଜ ସିନେମା କ୍ୟାରିୟରର ଆରମ୍ଭ ” ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ ଦ ଇୟର 2″ରୁ କରିଥିଲେ। ଅନନ୍ୟା ବହୁତ କମ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଭଲ ନାମ କରି ପାରିଛନ୍ତି। ଏହାଛଡା ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେୟ ବହୁତ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଟନ୍ତି କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ମାଆ ମଧ୍ୟ କମ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ନୁହନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ଅନନ୍ୟା ପାଣ୍ଡେୟଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ନାମ ଭାବନା ପାଣ୍ଡେୟ ଅଟେ। ଅନନ୍ୟା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ସହିତ ଫଟୋକୁ ଶେୟାର କରୁଛନ୍ତି।

ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂର- ଶିବାଙ୍ଗୀ କପୂର

ବଲିଉଡର ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କର ମଧ୍ୟ ନାମ ଆସିଥାଏ ଏବଂ ସେ ବଲିଉଡରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ବେତନ ନେଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ତାଲିକାରେ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂର ବହୁତ କମ ସମୟରେ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ଭଲ ନାମ କରି ପାରିଛନ୍ତି। ବହୁତ କମ ସମୟରେ ସେ ବହୁତ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ହୋଇ ଯାଇଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ନାମ ଶିବାଙ୍ଗୀ କପୂର ଅଟେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଆ ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଅଟନ୍ତି। ଯେମିତି କି ଆପଣମାନେ ଏହି ଫଟୋକୁ ଦେଖି ପାରୁଥିବେ କି ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ତାଙ୍କ ମାଆ ଏକାପରି ହିଁ ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି। ଶ୍ରଦ୍ଧା କପୂରଙ୍କ ଚେହେରାରେ ତାଙ୍କ ମାଆଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର ଝଲକ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖା ଯାଇଥାଏ।

ଅଲାୟା- ପୂଜା ବେଦୀ

ଅଲାୟା ଏବଂ ପୂଜା ବେଦୀ ଦୁଇଜଣ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଫ୍ୟାଶନେବଲ ଷ୍ଟାଇଲ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥାନ୍ତି।୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଆଲାୟାଙ୍କ ମାଆ ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ ବିଲକୁଲ ବି ପଛରେ ନାହାନ୍ତି।

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ- ସୋନୀ ରାଜଦାନ

ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର କ୍ୟୁଟ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ଏବଂ ବହୁତ ଭଲ ଅଭିନୟ ପାଇଁ ଲକ୍ଷଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦିୱାନା ଅଟନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇ ଦେଉଛୁ କି ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟଙ୍କ ମାଆ ସୋନୀ ରାଜଦାନ ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ ଆଲିଆଙ୍କ ଠାରୁ ବିଲକୁଲ ବି ପଛରେ ନାହାନ୍ତି।ସୋନୀ ରାଜଦାନଙ୍କ ବୟସ ୬୪ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଛି କିନ୍ତୁ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତା ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଝଲକୁଛି।

ସୋହା ଅଲୀ ଖାନ- ଶର୍ମିଲା ଟୈଗୋର

ସୋହା ଅଲୀ ଖାନ ବିଲକୁଲ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ଭଳି ହିଁ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଶର୍ମିଲା ଟୈଗୋର ସୁନ୍ଦରତା ମାମଲାରେ କାହାଠାରୁ କମ ନୁହନ୍ତି।

ଟ୍ବିଙ୍କଲ ଖନ୍ନା- ଡିମ୍ପଲ କପାଣ୍ଡିୟା

ଟ୍ବିଙ୍କଲ ଖତ୍ରା ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ସୁପରଷ୍ଟାର ରାଜେଶ ଖତ୍ରା ଏବଂ ଡିମ୍ପଲ କପାଣ୍ଡିୟାଙ୍କ ଝିଅ ଅଟନ୍ତି। ଟ୍ବିଙ୍କଲ ଖତ୍ରାଙ୍କ ବୟସ ୪୭ବର୍ଷ ହୋଇସାରିଛି କିନ୍ତୁ ଏହି ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାରେ କୈାଣସି ଫରକ ପଡ଼ିନାହିଁ। ଟ୍ବିଙ୍କଲ ଖତ୍ରାଙ୍କ ଠାରେ ନିଜ ମାଆଙ୍କର ହିଁ ଝଲକ ଦେଖା ଯାଇଥାଏ। ଏହି ଦୁଇ ମାଆ-ଝିଅଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ଏକଦମ ଷ୍ଟାଇଲିଶ ଅଟେ।

ଇଶା ଦେଓଲ- ହେମା ମାଳିନୀ

ବଲିଉଡ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଡ୍ରିମଗାର୍ଲ କୁହାଯାଉଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେମା ମାଳିନୀଙ୍କ ଝିଅ ଇଶା ଦେଓଲ ମଧ୍ୟ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ଭଳି ସିନେମା ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ କାମ କରିଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ଭଳି ସଫଳ ହୋଇ ପାରି ନାହାନ୍ତି। ଯଦି ଆମେ ଇଶା ଦେଓଲଙ୍କ ସୁନ୍ଦରତାର କଥା କହିବା ତ ସେ ନିଜ ମାଆଙ୍କ ଠାରୁ ହିଁ ସୁନ୍ଦରତା ପାଇଛନ୍ତି।ହେମା ମାଳିନୀ ଏବେବି ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖା ଯାଉଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *