ଯେତେବେଳେ ଏମଏସ ଧୋନି ଏବଂ ବିରାଟ କୋହଲି ଗାଇଥିଲେ ଫିଲ୍ମ ‘ପଡୋସନ’ର ସୁପରହିଟ ଗୀତ, ଭାଇ-ରାଲ ହୋଇଗଲା ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଏଡିଟ୍ କରିବାର ପ୍ରୟାସ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଚାଲିଆସୁଛି। କେତେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହଜିଯାଉଛି, ତ ଅନେକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଛାଇପରି ମାଡିଚାଲିଛି। ତେବେ ଏହିପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଫିଲ୍ମ ‘ପଡୋସନ’ର ଚମତ୍କାର ଗୀତ’ ମେରେ ସାମନେ ବାଲି ଖିଡକି ମେ’ ଶାନଦାର ଭାବରେ ସମ୍ପାଦିତ ହୋଇଛି।

ଭାଇ-ରାଲ ଭିଡିଓର ବିଶେଷତ୍ୱ ​​ଏୟା କି ଏହି ଫେମସ୍ ଗୀତରେ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ମୁହଁ ବଦଳରେ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଚେହେରା ପ୍ରତିପାଦିତ ହୋଇଛି। ଏହା ସହିତ ସଞ୍ଜୟ ଦତ୍ତଙ୍କ ଚେହେରା ବଦଳରେ ବିରାଟଙ୍କ ମୁହଁ ରିପ୍ଲେସ ହୋଇଛି। ଭିଡିଓର ଶେଷ ଭାଗରେ ସାଇରା ବାନୁଙ୍କ ମୁହଁରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ଚେହେରା ରହିଛି। ଭିଡିଓରେ ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖିବାକୁ ଯୋଗ୍ୟ। ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନି ଜବରଦସ୍ତ ଜୁଗଲବନ୍ଦୀ ସହିତ ଏକାଠି ଗୀତ ଗାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ShareChat (@sharechatapp)

ବିରାଟ କୋହଲି ଏବଂ ଏମଏସ ଧୋନିଙ୍କ ଏହି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ସେୟାର ଚାଟ ଆପର ଅଫିସିଆଲ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଛି। ଏହା ଛଡା, ଏହାକୁ ଏଡିଟିଙ୍ଗ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସାରୁ ବାଦ ପଡ଼ିନାହାନ୍ତି। ପ୍ରଶଂସକମାନେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ମନ୍ତବ୍ୟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ଢାଳୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ଦେଖି ଆନନ୍ଦ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

ଏଠାରେ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି। ସାଇରା ବାନୁ ଏବଂ କିଶୋର କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ପଡୋସନ’ ୧୯୬୮ ମସିହାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା। ଏହା ସହିତ ଏହାର ଗୀତ ‘ମେରେ ସାମନେ ବାଲି ଖିଡ଼କି ମେ’ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ ଆସିଥିଲା। ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏହି ଗୀତର କେତେକ ରିମେକ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି। ଧୋନି ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କ ପରି ଭେଟେରାନଙ୍କ ଚେହେରା ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଏଡିଟିଂ ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଚହଳ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *