ଗର୍ଭବତୀ ନାହାନ୍ତି ନେହା କକ୍କର, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ବେବି ବମ୍ପଥିବା ଫୋଟୋର ପ୍ରକୃତ ସତ

ସିଙ୍ଗର ନେହା କକ୍କରଙ୍କୁ ନେଇ କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ସେ ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଖୁବଶୀଘ୍ର ସେ ମାଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନେହାଙ୍କର ଏକ ଫୋଟୋ ତୀବ୍ରତର ସହିତ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିଲା | ଫୋଟୋରେ ସିଙ୍ଗରଙ୍କର ବେବି ବମ୍ପ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା |

ସେହି ଫୋଟୋ ପରେ ଏହା କୁହାଗଲା ଯେ ନେହା ଗର୍ଭବତୀ ଅଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କରିବା ଭଳି ତଥ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ନେହା କକ୍କର ପ୍ରକୃତରେ ଗର୍ଭବତୀ ନାହାନ୍ତି |

ଯେଉଁ ଫୋଟୋକୁ ଦେଖି କୁହାଯାଉଥିଲା ଯେ ସେ ମାଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ବାସ୍ତବରେ ସେହି ଫୋଟୋ ତାଙ୍କ ନୂତନ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓର ଅଟେ ଯେଉଁଥିରେ ସେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂହଙ୍କ ସହିତ ନଜର ଆସିବେ |

ନିଜେ ନେହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ନୂତନ ଗୀତର ପୋଷ୍ଟର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ନୂତନ ମ୍ୟୁଜିକ ଭିଡିଓର ନାମ ହେଉଛି “ଖେୟାଲ ରଖା କର” | ୨୨ ଡିସେମ୍ବର ଦିନ ଏହାକୁ ରିଲିଜ କରିବାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି |

ଯେତେବେଳେ ଏହି ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା, ଅନେକ ଲୋକ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ପ୍ରତି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି, ଅନେକ ଲୋକ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ନେହାଙ୍କ ଉପରେ ଗର୍ଭଧାରଣର ପରିହାସ କରିଥିବାର ଆରୋପ ଲଗାଉଛନ୍ତି | ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ଅଟେ କିନ୍ତୁ ସମସ୍ତେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି |

ତେବେ ଯଦି ନେହାଙ୍କର ଶୁକ୍ରବାର ଦିନର ପୋଷ୍ଟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖି ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ଜଣାପଡିବ ଯେ ନେହା କ୍ୟାପସନରେ ପୂର୍ବରୁ ଇସାରା କରିଦେଇଥିଲେ ଯେ ସେ ମାଆ ହେବାକୁ ଯାଉନାହାନ୍ତି | ସେ ସେତେବେଳେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ- ଖ୍ୟାଲ ରଖା କର | ସେ ଏହା କ୍ୟାପସନରେ ମଧ୍ୟ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ସେ ନିଜ ଗୀତର ପ୍ରମୋଟ କରୁଛନ୍ତି |

୨୪ ଆକଟିବାର ଦିନ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ପରସ୍ପରଙ୍କ ସହିତ ବିବାହ କରିଥିଲେ | କରୋନା କାରଣରୁ ବିବାହ ଅଧିକ ଧୂମଧାମରେ ହୋଇପାରି ନଥିଲା କିନ୍ତୁ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିଥିଲା |

ବିବାହ ପରେ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ହନିମୁନ ପାଇଁ ଦୁବାଇ ଯାଇଥିଲେ | ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ଉଭୟ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ଫୋଟୋ ଗୁଡିକୁ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଥିଲା | ତାଙ୍କର ଦାମୀ ହୋଟେଲ ମଧ୍ୟ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଥିଲା |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *