Nostradamus Prediction 2021:ଅକାଳଗ୍ରସ୍ତ ହେବ ଧରିତ୍ରୀ, ଭୂକମ୍ପ ଦ୍ଵାରା ହେବ ଧ୍ବଂସ,୨୦୨୧କୁ ନେଇ ଏମିତି କରିଛନ୍ତି ନାସ୍ତ୍ରେଦମସ ଭବିଷ୍ୟ ବାଣୀ

ଫ୍ରାନ୍ସରେ ଜନ୍ମ ମାଇକେଲ ଦି ନାସ୍ତ୍ରେଦମସଙ୍କର ୪୬୫ବର୍ଷ ପୁରୁଣା ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ(Nostradamus Prediction 2021) ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରାଉଛି।ନାସ୍ତ୍ରେଦମସ ବାହାଘର ପୂର୍ବରୁ ‘ଲେସ ପ୍ରୋଫେଟୀସ’ନାମକ ଏକ ବହିରେ ଦୁନିଆକୁ ନେଇ କେତେଗୁଡ଼ିଏ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ବହିର ପ୍ରଥମ ସଂସ୍କରଣ ୧୫୫୫ରେ ଆସିଥିଲା। ଏହି ବହିରେ କୁଳ୬୩୩୮ଟି ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ରହିଛି। ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ ୭୦ ପ୍ରତିଶତ ସଠିକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇ ସାରିଛି।ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବାଣୀ ଗୁଡିକ ଛନ୍ଦରେ ପରିଭାଷିତ ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ‘କ୍ବାଟ୍ରେନ’କୁହାଯାଉଛି।

ସଠିକ ‌ହୋଇଥିଲା ୨୦୨୦ର ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ: ବର୍ଷ ୨୦୨୦ରେ ବ୍ୟାପି ଯାଇଥିବା କୋରୋନା ଭାଇରସର ମହାମାରୀ(Corona Virus)କୁ ବି ନାସ୍ତ୍ରେଦମସଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟ ବାଣୀ ସହ ଯୋଡ଼ା ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ କେତେ ଐତିହାସିକ ଘଟଣା ବି ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀରେ ସଠିକ ଭାବେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବର୍ଷ ୨୦୨୧କୁ ନେଇ ନାସ୍ତ୍ରେୟମସ କେଉଁ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଛନ୍ତି।

ଜାମ୍ବୀ-ନାସ୍ତ୍ରେଦମସ (Michel de Nostradamus)ଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ମୁତାବକ,ଏକ ଋଷୀୟାନ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଏମିତି ଜୈବିକ ହତିଆର (ଜୀବବିଜ୍ଞାନରୁ ଉତ୍ପନ୍ନ) ଏବଂ ଭାଇରସ ବିକଶିତ କରିବେ, ଯାହା ମନୁଷ୍ୟକୁ ଜାମ୍ବୀ(Nostradamus Predicts Zombie in2021)କରି ଦେବ। ଏହି ଭଳି ଭାବରେ ମନୁଷ୍ୟ ପ୍ରଜାତିର ସର୍ବନାଶ ହୋଇଯିବ।

ଅକାଳ-ନାସ୍ତ୍ରେଦମସ କହିଛନ୍ତି କି ଅକାଳ,ଭୂକମ୍ପ ଭଳି-ଭଳି ବେମାରୀ ଏବଂ ମହାମାରୀ ଦୁନିଆର ବିନାଶର ପ୍ରଥମ ସଙ୍କେତ ହେବ। ଯାହାକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ହେଉଅଛି। ବର୍ଷ ୨୦୨୦ରେ କୋରୋନା ଭାଇରସର ମହାମାରୀକୁ ଏହାର ଆରମ୍ଭ ବୋଲି ମନାଯାଇ ପାରେ, ଯାହା ପୂରା ଦୁନିଆକୁ ଦୋହଲାଇ ଦେଇଛି। ଏହା ଏକ ଏମିତି ଅକାଳ ହେବ, ଯାହାର ସାମ୍ନା ଦୁନିଆ ପ୍ରଥମରୁ କେବେ ବି କରିନାହିଁ। ଦୁନିଆର ଜନସଂଖ୍ୟାଏକ ବଡ଼ ବିଧ୍ୱଂସରୁ ବର୍ତ୍ତି ଯାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ।

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ବିନାଶ-୨୦୨୧ ଦୁନିଆର ପ୍ରମୁଖ ଘଟଣା ଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବର୍ଷ ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ବିନାଶ ପୃଥିବୀ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତର କାରଣ ହେବ। ନାସ୍ତ୍ରେଦମସ ଏକ ଚେତାବନୀରେ ସମୁଦ୍ର ତଳକୁ ବଢିବ ଏବଂ ପୃଥିବୀ ତାମଧ୍ୟରେ ଲୀନହେବା କଥା ବି କହିଛନ୍ତି। ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନରୁ ଏହି କ୍ଷତି ଯୁଦ୍ଧ ଏବଂ ଟକ୍କରର ସ୍ଥିତି ଜନ୍ମ ହେବ। ସମାଧାନ ପାଇଁ ଦୁନିଆରେ ବିବାଦ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ପଳାଇ ଯିବେ।

ପୃଥିବୀ ସହ ଧକ୍କା ହେବ ଧୂମକେତୁ-ନାସ୍ତ୍ରେମଦସ ଏକ ‘କ୍ବାଟ୍ରେନ’ ରେ ପୃଥିବୀ ସହ ଧୂମକେତୁ ଧକ୍କା ହେବା କଥା ବି କହିଛନ୍ତି, ଯାହା ଭୂକମ୍ପ ଏବଂ କେତେ ପ୍ରକାର ପ୍ରାକୃତିକ ଉପାଦାନର କାରଣ ହେବ। ପୃଥିବୀ କକ୍ଷରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପରେ ଏହି ଗ୍ରହ ଉତ୍ତପ୍ତ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେବ। ଆକାଶରେ ଏହା ‘ନିଆଁ ପିଣ୍ଡୁଳା’ପରି ଦେଖାଯିବ।

ଜଣା ଯାଉଛି କି NASAର ବୈଜ୍ଞାନିକ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ପୃଥିବୀ ସହ ଏକ ବଡ଼ ଧୂମକେତୁ ଧକ୍କା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଜଣାଇ ଥିଲେ। ଏହି ଥର ଏହାକୁ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି, କାରଣ ୨୦୦୯ KF1ନାମର ଏକ ଗ୍ରହକୁ ୬ମଇ ୨୦୨୧ରେ ପୃଥିବୀ ସହ ଧକ୍କା ହେବାର ବିପଦ ରହିଛି। ବୈଜ୍ଞାନିକ ମାନେ କହୁଛନ୍ତି କି ଏହି ଗ୍ରହର ଶକ୍ତି ୧୯୪୫ରେ ହିରୋସୀମା ଉପରେ ଆମେରିକା ଦ୍ଵାରା ପକାଯାଇଥିବା ପରମାଣୁ ଠାରୁ ପାଖାପାଖି ୧୫ଗୁଣା ଅଧିକ ହେବ।

କୈଲିଫର୍ନିୟାରେ ଭୂକମ୍ପ-ନାସ୍ତ୍ରେଦମସଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ମୁତାବକ,ଏକ ପ୍ରଳୟଙ୍କରୀ ଭୂକମ୍ପ ‘ନ୍ୟୁ ୱର୍ଲଡ’କୁ ଧ୍ୱଂସ କରିଦେବ।କୈଲିଫର୍ନିୟାକୁ ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ସ୍ଥାନ କୁହାଯାଉଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ଘଟଣା ହୋଇପାରେ। ପ୍ରାକୃତିକ ଉପାଦାନ ଏବଂ ନାସାନ୍ଦ୍ରିୟକୁ ନେଇ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ନାସ୍ତ୍ରେଦମସଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଠିକ ଭାବେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇଛି।

ମାନସିକ ଉପାଦାନ-ମାନବ ଜାତିକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଆମେରିକୀୟ ସୈନିକଙ୍କୁ କମ ସେ କମ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସାଇବ୍ରଗ୍ସ ଭଳି ବଦଳାଇ ଦିଆଯିବ। ଏଥିପାଇଁ ମାନସିକ ଉପାଦାନର ବ୍ୟବହାର କରାଯିବ। ଏହି ଉପାଦାନ ମନୁଷ୍ୟର ମସ୍ତିଷ୍କରେ ବାୟଲୋଜିକାଲ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସିକୁ ବଢ଼ାଇବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ। ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି କି ଆମେ କୃତ୍ରିମ ଇଣ୍ଟେଲିଜେନ୍ସକୁ ଆମ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଶରୀରରେ ସାମିଲ କରିବା

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *