ଚଳନ୍ତି ଟ୍ରେନ ତଳକୁ ଆସି ଯାଇଥିଲେ ବୃଦ୍ଧ, ପୋ-ଲି-ସ-ବାଲା ଏମିତି ବଞ୍ଚାଇଥିଲେ ଜୀବନ, ପୀୟୂଷ ଗୋୟଲ କହିଲେ- ‘ସୁ-ର-କ୍ଷା-କର୍ମୀମାନଙ୍କୁ ନେଇ ଆମେ ଗର୍ବିତ’- ଦେଖନ୍ତୁ Video

ରେଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ପୀୟୂଷ ଗୋୟଲ ଟୁଇଟରରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ ବାଲା ଚଳନ୍ତି ଟ୍ରେନ ତଳକୁ ଆସି ଯାଇଥିବା ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚା-ଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ରେଳ ମନ୍ତ୍ରୀ ପୀୟୂଷ ଗୋୟଲ ଟୁଇଟରରେ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ପୋ-ଲି-ସ ବାଲା ଚଳନ୍ତି ଟ୍ରେନ ତଳକୁ ଆସି ଯାଇଥିବା ଜଣେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ଜୀ-ବନ ବ-ଞ୍ଚା-ଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକ ପୋ-ଲି-ସ-ବାଲାଙ୍କର ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ପୋ-ଲି-ସ-ବାଲାଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଚିନ୍ତା କରିବେ।

ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବା ସମୟରେ ପୀୟୂଷ ଗୋୟଲ କ୍ୟାପଶନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ରାଜସ୍ଥାନ ସବାଇ ମଧୁପୁର ଷ୍ଟେ-ସନ ଠାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ଯାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଥିବା ସୁର-କ୍ଷା-କ-ର୍ମୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ତ୍ବରିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଟ୍ରେନ କବଜାରେ ଆସିବାରୁ ବ-ଞ୍ଚା ଯାଇଥିଲା। ଆମ ସୁ-ର-କ୍ଷା-କର୍ମୀ ମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆମର ଗର୍ବ ହେଉଛି, ଯେଉଁମାନେ ପୂରା ସେବାଭାବର ସହିତ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ତୁଲାଉଛନ୍ତି।’

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୭ହଜାରରୁ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଥର ଦେଖା ଯାଇ ସାରିଛି। ଲୋକମାନେ ପୋ-ଲି-ସ ବାଲାଙ୍କର ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ଟୁଇଟର ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆରପୀଏଫ ପୋ-ଲି-ସଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଦେଖା ଯାଇଥିବା ମନର ଭଲ ଉପସ୍ଥିତି!” ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, “ତାଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବା ଉଚିତ।”

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *