ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ପରେ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଁଚିଲେ କପିଲ ଶର୍ମା, ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା ଦେଖା କରିବାର କାରଣ

ଅମୃତସର: ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା କପିଲ ଶର୍ମା ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ଶୋ ‘ ଦ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଜଜ୍ ନବଜାତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଅମୃତସରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସିଦ୍ଧୁ କପିଲଙ୍କୁ ଦେଖିବା ମାତ୍ରେ ଆଲିଙ୍ଗନ କରି ସ୍ବାଗତ କଲେ। ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ କପିଲ ଏବଂ ସିଦ୍ଧୁ ସେମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଥଟ୍ଟା ମଜା ହୋଇଥିଲା।

ଦୁହିଁଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି କି ସିଦ୍ଧୁ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପୁଣି ଥରେ କପିଲ ଶର୍ମାଙ୍କ ଶୋ’ ରେ ଆସିପାରନ୍ତି। ଏହି ସାକ୍ଷାତ ପରେ କପିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ସିଦ୍ଧୁ ପାଜି ଶୀଘ୍ର ଆମକୁ ହସାଇବେ। ସିଦ୍ଧୁଙ୍କ ଶୋ’ କୁ ଫେରିବାକୁ ନେଇ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି।

ବିବାହ ପରେ କପିଲ ଶର୍ମା ପଞ୍ଜାବ ଯିବାକୁ ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟ ସୋ’ ରୁ ସମୟ ନେଇଛନ୍ତି। ଯେଉଁଠାରେ ସେ ସିଦ୍ଧୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ପୂଜା ଦେବଗନ୍ ଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ। ଭାଇ ଭଉଣୀ ଙ୍କ ଘର ପାଖାପାଖି ଅଟେ।

କପିଲ ଶର୍ମା ଓ ସିଦ୍ଧୁ ଙ୍କ ବନ୍ଧୁତା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗଭୀର। ପ୍ରାୟତଃ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ। ଏବେ ଆଶା କରାଯାଉଛି କି ସିଦ୍ଧୁ ପାଜି ପୁଣିଥରେ ବିଚାରକ ଭୂମିକାରେ କପିଲଙ୍କ ମଞ୍ଚରେ ନଜର ଆସିବେ।

କପିଲ ଅମୃତସର ର ଶ୍ରୀ ହରମାନନ୍ଦ ସାହିବରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ କାହାକୁ ଭେଟିଥିଲେ। ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ ସେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାମରୁ ଚଣ୍ଡୀଗଡ଼ ଆସିଥିଲେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବା ପରେ ସେ ସିଧାସଳଖ ଅମୃତସରରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ଗତବର୍ଷ ଦ କପିଲ ଶର୍ମା ସୋ’ ରୁ ନବଜୋତ ସିଂ ସିଦ୍ଧୁଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା। କାରଣ ସେ ଫେବୃୟାରୀ ୧୪,୨୦୧୯ ରେ ପୁଲୱାମା ରେ CRPF ଆକ୍ରମଣକୁ ନେଇ ପାକିସ୍ଥାନ ଫାବରରେ ଏକ ବିବାଦୀୟ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ସୋ’ ରୁ ଛାଡି ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ପ୍ରାୟ ୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ, ଯେତେବେଳେ ସିଦ୍ଧୁ ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ,ସେତେବେଳେ କପିଲ ରୋପର ର ପଟିଆଲା ଗାଆଁରେ ଗୁଳି ବିନିମୟରେ ଆସିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଦୁହେଁ ପଞ୍ଜାବରେ ସାକ୍ଷାତ୍ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ବୈଠକରେ କପିଲ ଅମୃତସରରେ କଂଗ୍ରେସ ସାଂସଦ ଗୁରୂଜୀତ ଅଜଲା ଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *