MP:ପନ୍ନାରେ ପାଣି ପାଇଁ ଲ-ଢେ-ଇ, ଦୁଇଜଣ ମହିଳା ପରସ୍ପରଙ୍କୁ ବାସନରେ ମା-ରି-ଲେ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ପନ୍ନାରେ ପାଣିକୁ ନେଇ ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ଼-ଇ ହୋଇ ଯାଇଛି। ଯେଉଁ ବାସନ ପାଣି ଭରିବା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ ତାହା ହତିଆର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ହ-ମ-ଲା କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ।

Google

ଅମ୍ଳଜାନ ପରି ହିଁ ପାଣି ମଧ୍ୟ ମଣିଷ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ ବୋଧହୁଏ ଏଥିପାଇଁ ପାଣି ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ‘ଜଳ ହିଁ ଜୀବନ’ର ଧା-ର-ଣା ଦିଆ ଯାଇଥାଏ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଣିର ଏହି କମି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ଼-ଇର କାରଣ ମଧ୍ୟ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କାରଣ ଦେଶରେ କିଛି କ୍ଷେତ୍ର ଏମିତି ଅଛି ଯେଉଁଠାରେ ପାଣିର ବହୁତ ଅ-ଭା-ବ ହୁଏ ଏବଂ ସେଠାର ଲୋକ ପାଣି ପାଇଁ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ହ-ମ-ଲା ମଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥାନ୍ତି।

କିଛି ଏମିତି ଦୃ-ଶ୍ୟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ପନ୍ନାରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ଯେଉଁଠାରେ ପାଣିକୁ ନେଇ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ଼-ଇ ହୋଇ ଯାଇଛି।ଯେଉଁ ବାସନ ପାଣି ଭରିବା ପାଇଁ ଆଣିଥିଲେ ତାହା ହ-ତି-ଆ-ର ହୋଇ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମହିଳାମାନେ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ହ-ମ-ଲା କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ପୂରା ଲ-ଢେ-ଇ ପନ୍ନାରେ ପ୍ରଥମେ ପାଣି ଭରିବାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିଲା।ଝ-ଗ-ଡା ପରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜବରଦସ୍ତ ମା-ଡପି-ଟ ମଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଦୁଇଜଣ ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଉପରେ ବାସନରେ ହ-ମ-ଲା କରି ଦେଇଥିଲେ। ଘ-ଟ-ଣା ପନ୍ନା ଜିଲ୍ଲାର ଶାହନଗର ଥା-ନା କ୍ଷେତ୍ରର ମଲଘନ ଗାଁର ଅଟେ।

ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲ-ଢେ଼-ଇ ଏମିତି ବଢି ଯାଇଥିଲା କି ଜଣେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କ ଚୁଟିକୁ ଧରି ଝି-ଙ୍କିବା-କୁ ଲାଗିଥିଲେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅନ୍ୟ ମହିଳା ମାନେ ବହୁତ କ-ଷ୍ଟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଲଗା କରିଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ସେମାନଙ୍କ ଲ-ଢେ-ଇ ଦେଖିବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ଭିଡ ଜମି ଯାଇଥିଲା।

ବର୍ତମାନ ଦୁଇ ମହିଳାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାଣି ପାଇଁ ଲ-ଢେ-ଇର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଜଣା ଯାଉଛି କି ପନ୍ନାରେ ଗରମ କାରଣରୁ ତାପମାତ୍ରା ୪୦ଡିଗ୍ରୀରୁ ଉପରେ ପହଞ୍ଚି ଯାଇଛି ଏବଂ ଗ୍ରାମୀଣ ଅଞ୍ଚଳରେ ପାଣିର ବହୁତ ଅ-ଭା-ବ ହେଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *