ଝିଅ ସାରା ଅଣ୍ଡର ୱାଟର ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ଲିପଲକ୍ କରୁଥିବା ଦେଖି ପାପା ସୈଫଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା, କହିଦେଲେ ଏତେ ବଡ କଥା

ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁଲି ନଂ୧ ଟ୍ରେଲର ନିକଟରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିଥିଲା।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୈଫ୍ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ବରୁଣ ଧୱନଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।ଫିଲ୍ମର ଟ୍ରେଲରକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମିଶ୍ରିତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିଥିଲା। ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିବା ଟ୍ରେଲରରେ ବରୁଣ ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ଅଣ୍ଡର ୱାଟର ଚୁମ୍ବନ ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯାଇଥିଲା। ଝିଅ ସାରାର ଲିପଲକ୍ ଦେଖି ବାପା ସୈଫଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁଲି ନଂ୧,୧୯୯୫ ମସିହାର ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କୁଲି ନଂ ୧ ର ରିମେକ୍। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଗୋବିନ୍ଦା ଏବଂ କରିସ୍ମା କପୁର ଚମତ୍କାର ଅଭିନୟ କରି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମନ, ହୃଦୟ ଜିତି ଥିଲେ।ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଧମାଲ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲା। ସେହି ଫିଲ୍ମ ଏଥର ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଢଙ୍ଗରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ନିକଟକୁ ଅଣାଯାଉଛି।

ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଫିଲ୍ମଟି ଡିସେମ୍ବର ୨୫ରେ OTT ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ବହୁତ ଆଶା ଅଛି। ଖାସକରି ସାରା ଏବଂ ବରୁଣଙ୍କ ଯୋଡି ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି । କମେଡି ଏବଂ ମସଲାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ,ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଲୋକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି।

କୁଲି ନଂ ୧ର ଟ୍ରେଲର ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଲଞ୍ଚ ହୋଇଛି।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ବରୁଣ ଅନେକ ଭିନ୍ନ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ଏହା ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସାରାଙ୍କ ସ୍କ୍ରିନ୍ ସମୟ ଅଧିକ ନୁହେଁ। ଲୋକମାନେ ଏହା ସହିତ ସାରାଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି।ସାରା ଏହା ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହାପୂର୍ବରୁ ସିମ୍ବାରେ ତାଙ୍କ ଭୂମିକା ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରାଯାଇଥିଲା।

ସାରା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ କହିଛନ୍ତି- ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ରଣଭୀର ସିଂ ଏବଂ ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କ ପରି ଲୋକଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମର ଏହିପରି ତୁଳନା କରିବାର କୌଣସି ଔକାତ ନାହିଁ। ଆପଣ କେବଳ ରୋହିତ ଶେଟ୍ଟୀ ଏବଂ ଡେଭିଡ ସାର୍ ପରି ଲୋକଙ୍କୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଉଛନ୍ତି। ରଣଭୀର କିମ୍ବା ବରୁନ୍ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କାମ କରୁଛନ୍ତି। ଆପଣ କେବଳ ଏହିପରି ଜିନିଷଗୁଡିକ ତୁଳନା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ।

ସାରା କହିଛନ୍ତି – ସ୍କ୍ରିନ୍ ସମୟ ସେତେଟା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନୁହେଁ କାରଣ ଏହି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଶିକ୍ଷା ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେରଣା ଦିଅନ୍ତି। ଆପଣ ଏକ ଭଲ କାହାଣୀ କହୁଛନ୍ତି, ଲୋକଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି।ତେବେ କିଏ କଣ ମଜାକ କଲା, ମୁଁ ଏହି ଲଢେଇରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚାହୁଁ ନାହିଁ।

ସେ କହିଛନ୍ତି- ମତେ ଲାଗୁନାହିଁ ଯେ ଏହା ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷଙ୍କ ତୁଳନା ବିଷୟରେ। ଏହା ଏକ ସାମୂହିକ ଅଭିଜ୍ଞତା ଏବଂ ଶକ୍ତି ଯାହା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଉନ୍ନତି କରିବ। ଯଦି ମୁଁ ରଣଭୀର କିମ୍ବା ବରୁଣଙ୍କ ସହ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆରମ୍ଭ କରେ ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ ନାହିଁ।

ସାରା କେଦାରନାଥ ଫିଲ୍ମରେ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ।ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ତାଙ୍କ ସହ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଥିଲେ। ଏହା ପରେ ରଣଭୀର ସିଂଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କୁ ସିମ୍ବା ଏବଂ ଲଭ ଆଜ କାଳଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ସାରା ବର୍ତ୍ତମାନ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅତରଙ୍ଗି ରେ ସୁଟିଂ କରୁଛନ୍ତି । ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଧନୁଷ ମୁଖ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *