ମହିଳା ଜଣକ ଫୁଟୁଥିବା ତେଲରେ ପୁରାଇଲେ ହାତ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ହେଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

ଏମିତିକି ତଡକା ବାଢ଼ିବା ବେଳେ ମଧ୍ୟ ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡେ କି ଗରମ ତେଲ ର ଗୋଟେ ବୁନ୍ଦା ମଧ୍ୟ ହାତରେ ନପଡୁ। କିନ୍ତୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛି। ମହିଳା ଜଣକ ଗରମ ତେଲ ଭରା ହୋଇଥିବା କଡ଼େଇ ରେ ଏମିତି ହାତ ପୁରାଇ”ପକୁଡ଼ି”ଛାଣିବାର ନଜର ଆସୁଛି ଯେମିତିକି ସେ ତେଲ ନୁହେଁ ଥଣ୍ଡା ପାଣି ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ରେ ସଫା ଦେଖା ଯାଉଛି କି ତେଲ କେତେ ଗରମ ଅଛି ! ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ପରିଣାମ ଦେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆଣ୍ଟି ଙ୍କ ର ହାତ କିଛି ହେଲା ନାହିଁ ଏହା ହିଁ କାରଣ କି ଟୁଇଟର ର ଜନତା ଏହି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଏମିତି କିଏ କରେ ଭାଇ ?

ଏହି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ କୁ ଟୁଇଟର ୟୁଜର @ଫାର୍ଷ୍ଟଉଇଫିଷ୍ଟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଆର୍ଟିକିଲ ଲେଖିବା ଯାଏ ୨୩ ହଜାର ରୁ ଅଧିକ ବ୍ୟୁଜ ମିଳି ସାରିଛି। ଭିଡିଓ ରେ ଦେଖି ପାରିବେ କି ଗ୍ୟାସ ରେ ବସିଥିବା କଡ଼େଇ ରେ ତେଲ ଫୁଟୁ ଅଛି। ଆଣ୍ଟି ସେଥିରେ ଛାଣିବା ପାଇଁ କିଛି ପକାଉଛନ୍ତି। ତାହା ପୁଣି ସିଧା ନିଜ ହାତରେ।

ଇଏ ପୁରା ଅଲଗା ଅଟେ :

କିପରି ?

କୁହାଯାଉଛି, ଇଲାହାବାଦ ରେ ମଧ୍ୟ ଜଣେ ୬୦ ବର୍ଷର ବ୍ୟକ୍ତି ଏମିତି ହିଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି, ଯାହାର ନାମ ରାମ ବାବୁ ଅଟେ। ସେ ଫୁଟୁଥିବା ତେଲରେ ହାତ ପୁରାଇ ପକୁଡ଼ି ଗୁଡିକ ବାହାର କରନ୍ତି। ସେ ବହୁ ବର୍ଷ ହେଲାଣି ଏହି କାମ କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *