ପୋ-ଲି-ସ ମ-ଦ୍ୟ-ପଙ୍କୁ ଶିଖାଉଥିଲା ସାମାଜିକ ଦୂରତା, ଲୋକମାନେ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ହିଁ ଗୋ-ଡ଼ାଇ ଗୋ-ଡ଼ା-ଇ ମା-ଡ଼ ମା-ରି-ଲେ

କରୋନା ମହାମାରୀର ଦ୍ୱିତୀୟ ତରଙ୍ଗ ପୁଣି ଥରେ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ବନ୍ଦୀ କରି ରଖିଛି । ଜନସାଧାରଣ ପୁଣି ଥରେ ଏକ ନୂତନ ସାଧାରଣ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ, ଲୋକମାନେ ମାସ୍କ ବିନା ନରହିବା, ମାସ୍କ୍ ବିନା ଘରୁ ବାହାରକୁ ନଯିବା, ସାମାଜିକ ଦୂରତାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବା ଭଳି କୋରାନା ଗାଇଡଲାଇନକୁ ଲୋକମାନେ ଅନୁସରଣ କରିବା ପାଇଁ ପୋ-ଲି-ସ ମାନଙ୍କୁ ନିୟୋଜିତ କରାଯାଉଛି ।

ଯଦିଓ ପୋ-ଲି-ସ-ର ଭ-ୟ ଏତେ ଯେ ସାଇରନ୍ ଶୁଣିବା ମାତ୍ରେ ଲୋକଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବି-ଗି-ଡି ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯାହା ଦେଖିବା ପରେ ଗୋଟିଏ କଥା ନିଶ୍ଚିତ ଯେ ଯଦିଓ ଜନସାଧାରଣ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ଭ-ୟ କରୁଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ମଦ୍ୟପମାନଙ୍କ ଉପରେ ପୋ-ଲି-ସ ନିଜର ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ଅପରପକ୍ଷେ, ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ପୋ-ଲି-ସ-କୁ ପଳାଇବାକୁ ପଡୁଥିଲା ଏବଂ ଅତି-ରିକ୍ତ ପୋ-ଲି-ସ ଫୋ-ର୍ସ ଡାକିବାକୁ ପଡିଲା ।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଘଟଣା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କାନପୁରର ଘାଟମପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଶ୍ରୀନଗର ଗ୍ରାମରୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ଚାଲୁ ନାହିଁ । ମ-ଦ୍ୟ ପାନକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କ ହୁ-କୁ-ମ ଚାଲୁ ନାହିଁ । ମ-ଦ୍ୟ-ପଙ୍କୁ ସାମାଜିକ ଦୂରତା ଶିକ୍ଷା ଦେବା ପୋ-ଲି-ସ ପାଇଁ ଭା-ରି ପଡିଥିଲା । ମ-ଦ୍ୟପ-ମାନେ ଗୋ-ଡେଇ ଗୋ-ଡେଇ ପୋ-ଲି-ସ କ-ର୍ମ-ଚା-ରୀଙ୍କୁ ପି-ଟିଥି-ଲେ । ଏହି ଘଟ-ଣାର ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ।

https://twitter.com/ThePankajM2208/status/1395612564319444992?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1395612564319444992%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tv9hindi.com%2Ftrending%2Fviral-video-of-kanpur-where-police-beaten-by-drunkers-666806.html

ବାସ୍ତବରେ, ଏହା ଘଟିଥିଲା ​​ଯେ, ଗାଁରେ ମ-ଦ ଭାଟିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ମାସ୍କ୍ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପାଇଁ ବାରମ୍ବାର ଚେତା-ବନୀ ଦେଉଥିଲେ । ଏହି କଥାରେ ମ-ଦ୍ୟ-ପାନକାରୀମାନେ ଉତେଜିତ ହୋଇ ପୋ-ଲି-ସ କ-ର୍ମ-ଚା-ରୀଙ୍କୁ ମା-ଡ଼ ମା-ରି-ବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ । ଜୀବନ ବ-ଞ୍ଚା-ଇ-ବା ପାଇଁ ପୋ-ଲି-ସ ଦୌ-ଡି-ବାକୁ ଲାଗିଲା ଏବଂ ଗ୍ରାମବାସୀ ସେମାନଙ୍କ ପଛେ ପଛେ ଧା-ଇଁ-ଥିଲେ । ଏହି ମାମଲା ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆମେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରିନାହୁଁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *