ପୁଅ ଚା-ପୁଡ଼ା ମାରି ନେ-ଲା ବୃଦ୍ଧ ମାଆଙ୍କ ଜୀ-ବନ, ସିସି-ଟିଭିରେ ରେକର୍ଡ ହେଲା ଘ-ଟ-ଣା, ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ

ଦେଶର ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର ବିନ୍ଦାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ପୁଅ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରି ବୃଦ୍ଧ ମାଆଙ୍କ ଜୀ-ବ-ନ ନେ-ଇଗଲେ। ଦୁ-ର୍ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ପୁଅ ଲୁଚାଇ ମାଆଙ୍କର ଅ-ନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର ମଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଘ-ଟ-ଣାର ଦ୍ଵିତୀୟ ଦିନ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏହା ସହିତ ଯୋଡା ଭିଡିଓ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାପରେ ଘ-ଟ-ଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି।

ତୁରନ୍ତ ଶ-ବ-କୁ ଲୁଚେଇ ଦେବା ଦ୍ଵାରା ମେଡିକାଲ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ହୋଇପାରି ନାହିଁ। ପୁଣି ମଧ୍ୟ, ଭାଇ-ରାଲ ଭିଡିଓ ଆଧାରରେ ପୋ-ଲି-ସ ଅଣ-ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ହ-ତ୍ୟାର ଘ-ଟ-ଣା ଜମା କରିଛନ୍ତି। ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣାର ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ପୋ-ଲି-ସ ଉପାୟୁକ୍ତ ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ମିଣା କହିଛନ୍ତି କି ଏହି ଘ-ଟଣାରେ ନା କେହି ପୀସୀଆର କଲ କରିଛନ୍ତି କି ନା କୈାଣସି ମେଡିକାଲ ରି-ପୋ-ର୍ଟ କରାଯାଇଛି।

ପୋ-ଲି-ସ ଭିଡିଓକୁ କବଜାକୁ ନେଇ ତ-ଦ-ନ୍ତ କରୁଛନ୍ତି। ବହୁତ ବିଳମ୍ବରେ ଅଣ-ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟମୂଳକ ହ-ତ୍ୟା-ର ଘ-ଟ-ଣା ମଧ୍ୟ ଜମା କରାଯାଇ ସାରିଛି। ଭାଇ-ରାଲ ଭିଡିଓ ବିନ୍ଦାପୁର ଅଞ୍ଚଳର ଅଟେ। ରଣବୀର ସିଂହଙ୍କ ଅଞ୍ଚଳର ଘର ଅଟେ। ସେ ଘରର ଗୋଟିଏ ଭାଗ ଭଡାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସୋମବାର ଦିନ ଦ୍ବିପହରରେ ରଣବୀର ସିଂହ ନିଜ ଭଡାଟିଆଙ୍କ ସହିତ ଗାଡ଼ି ପାର୍କ କରିବାକୁ ନେଇ ବି-ବା-ଦ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ-ବୁଝାସୁଝା ପରେ ଘ-ଟଣା କୈାଣସି ପ୍ରକାରରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। ପୁଣି ନିଜ ମାଆ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ରଣବୀର ସିଂହ ଘରର ମୁଖ୍ୟ ଗେଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସି ଯାଇଥିଲେ। କବାଟ ଖୋଲାବା ପୂର୍ବରୁ ରଣବୀର ସିଂହ ନିଜ ମାଆ ଅବତାର କୌର (୭୬)ଙ୍କ ସହିତ ଝ-ଗ-ଡ଼ା ହେବାକୁ ଲାଗିଥିଲା। ସ୍ତ୍ରୀ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ।

ଏହା ଭିତରେ ‌ହଠାତ ରଣବୀର ସିଂହ ନିଜ ମାଆଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଚା-ପୁ-ଡା ମାରି ଦେଇଥିଲେ। ହଠାତ ହୋଇଥିବା ହମଲାକୁ ମାଆ ସମ୍ଭାଳି ପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ରାସ୍ତା ଉପରେ ହିଁ ପଡ଼ି ଯାଇଥିଲେ। ଅ-ଚେ-ତ ଅବସ୍ଥାରେ ତାଙ୍କୁ ପାଖ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭ-ର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃ-ତ ଘୋ-ଷଣା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଆ-ରୋପି ନିଜ ମାଆଙ୍କର ଅ-ନ୍ତି-ମ ସଂସ୍କାର ମଧ୍ୟ କରି ଦେଇଥିଲେ।

ପୋ-ଲି-ସ ଅଧିକାରୀ ମାନେ କହିଛନ୍ତି କି ସୋମବାର ଦ୍ବିପ୍ରହର ପାଖାପାଖି ୧୨ବାଜି ସାତ ମିନିଟରେ ସେବକ ପାର୍କର ଗଳି ନମ୍ବର ଛଅରୁ ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କୁ ଜଣେ ମହିଳା ଝ-ଗ-ଡା-ର ଅଭି-ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ଅଭି-ଯୋଗ ଅନୁସାରେ ବିନ୍ଦାପୁର ଥା-ନା-ର ପ୍ରଶିକ୍ଷୁ ସବ ଇ-ନ୍ସ-ପେ-କ୍ଟ-ର ବିକାଶ ଘଟ-ଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଅଭି-ଯୋଗକାରିଣୀ ମହିଳା ଶୁଧ୍ରା କହିଛନ୍ତି କି ପାର୍କିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ନିଜ ଘର ମାଲିକଙ୍କ ସହିତ ଝ-ଗ-ଡ଼ା ହୋଇ ଯାଇଥିଲା । ପରେ ଘ-ଟ-ଣା ଶାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ପରେ ମହିଳା ଅ-ଭି-ଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ପରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଘ-ଟଣାର ଖୁ-ଲା-ସା ହୋଇଥିଲା।

ପୋ-ଲି-ସ-ଙ୍କର କହିବା କଥା ହେଉଛି କି ପୁଅ ଚା-ପୁ-ଡ଼ା ମାରିବାରୁ ମାଆ ମାଟିକୁ ଖସିପଡ଼ି ବେ-ହୋ-ଶ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ରଣବୀରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଶାଶୁଙ୍କୁ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଗ-ମ୍ଭୀ-ର ଅବସ୍ଥାକୁ ଦେଖି ବୃଦ୍ଧ ମହିଳାଙ୍କୁ ଡ଼ାକ୍ତ-ରଖାନାକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ମୃ-ତ ଘୋ-ଷଣା କରିଦେଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ରଣବୀର ସିଂହ ମାଆଙ୍କର ଅ-ନ୍ତି-ମ ସଂସ୍କାର ମଧ୍ୟ କରିଦେଇଥିଲେ। ପୋଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ ନହେବାରୁ ମେଡିକାଲ ରି-ପୋ-ର୍ଟ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରି ନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆମର ଏହି ଆର୍ଟିକିଲ ଟି ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ ଏବଂ ସାଙ୍ଗ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ସେୟାର କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ। ଏହାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ ଦେବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଏମିତି ପ୍ରତିଦିନ ଦେଶ ଦୁନିଆ, ଜଣା ଅଜଣା, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଜ୍ୟୋତିଷ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଇତ୍ୟାଦି ଖବର ଜାଣିବାକୁ ଆମର ଏହି ପେଜ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *