ରାଖୀ ସାବତଙ୍କ ସହିତ ହେଲା ଧୋକା, କହିଲେ-ପ୍ରଥମରୁ ହଁ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି ସ୍ଵାମୀ, ଗୋଟିଏ ଛୁଆ ମଧ୍ୟ ଅଛି

ବିଗବସ ୧୪ର ଶୋରେ ରାଖୀ ସାବତ ମୁଖ୍ୟ ଆକର୍ଷଣ ସାଜିଛନ୍ତି। ରାଖୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରାଇଥାନ୍ତି। ହେଲେ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ରାଖୀ ସାବତ ବହୁତ ଦୁଃଖରେ ଅଛନ୍ତି। ରାଖୀ ବହୁତ ଥର ନିଜ ବାହାଘରକୁ ନେଇ ସିଧାସଳଖ ଏବଂ ପରୋକ୍ଷରେ କଥା ହୋଇ ସାରିଛନ୍ତି।

राखी सावंत

କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏକ ନୂଆ କଥା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ରାଖୀ କହିଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ରିତେଶ ତାଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତି। ରିତେଶ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି।

राखी सावंत

ପ୍ରୋମୋରେ ରାଖୀ ରାହୁଲଙ୍କୁ କାନ୍ଦି କହିଛନ୍ତି କି ମୋ ସ୍ବାମୀ ବିବାହିତ ଅଟନ୍ତି। ସେ ମୋତେ ଜଣାଇ ନଥିଲେ। ମୁଁ ଆଉ କେତେ କଷ୍ଟ ସହିବି। ତାଙ୍କର ଏକ ଛୁଆ ଅଛି। ମୋର ତ ଛୁଆ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ।

राखी सावंत

ଜଣା ଯାଉଛି କି ଏହା ପୂର୍ବରୁ ରାଖୀ ଦେବୋଲୀନାଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବା ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ଭାବାତ୍ମକ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି-ମୁଁ କିଛି କରି ପାରିବି ନାହିଁ। ମୋର ବାହାଘର ଆଇନଗତ ନୁହେଁ। ମୋର ଛୁଆ ଦରକାର, ଏଥିପାଇଁ ମୁଁ ଅଣ୍ଡା ମଧ୍ୟ ରଖିଛି।

राखी सावंत

ଦେବୋଲୀନା ତାଙ୍କୁ ବୁଝାଇଥିଲେ ଏବଂ ପଚାରିଥିଲେ କି ତୁମେ ଛାଡ଼ି ଦେଉନାହଁ କାହିଁକି, ଏମିତି କେତେଦିନ ରହିବ ତ ରାଖୀ ଏହାର ଜବାବ ଦେଇ କହିଥିଲେ କି ଗୋଟିଏ ମାତ୍ର ଜୀବନ ଅଟେ ତ ଗୋଟିଏ ହିଁ ସ୍ଵାମୀ ହେବ।

राखी सावंत

ରାଖୀ ଶୋରେ ପ୍ରଥମରୁ ହିଁ ଜଣାଇଛନ୍ତି କି ତାଙ୍କ ସ୍ଵାମୀ ବାହାଘର ପରେ ହିଁ ସଙ୍ଗେସଙ୍ଗେ ଛାଡ଼ି ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୋଟିଏ ଥର ମଧ୍ୟ ଆସି ନାହାନ୍ତି। ରିତେଶ ରାଖୀଙ୍କୁ ୫ଥର ଛାଡପତ୍ରର ଧମକ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି।

राखी सावंत

ଗୌରବର କଥା ହେଉଛି କି ରାଖୀ ସାବତଙ୍କ ବାହାଘରର ଫଟୋ ବହୁତ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଶେୟାର କରିଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ସେ ଏହାକୁ ଫଟୋଶୁଟ ବୋଲି କହିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ କହିଥିଲେ ବାହାଘର ହୋଇ ସାରିଛି।

राखी सावंत

ରାଖୀଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ରିତେଶ ଥରେ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ପବ୍ଲିକ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିନାହାନ୍ତି। ସେଠାରେ ରାଖୀଙ୍କ କଥା କହିବା ତ ସେ ବିଗ ବସରେ ପ୍ରତିଯୋଗି ଭାବରେ ଯୋଗଦାନ କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *